Tyto odstínu nastavovací kapky z tělesného obchodu jsou druhy … úžasné!

Pocit jako kosmetický chemik s úpravou odstínu tělesného obchodu (20 dolarů každý, nabízený ve dvou odstínech)!
A pracují velmi dobře, ale téměř jsem jim neposkytl, zkuste to vůbec, protože věřím, že jsou něco, co nejpravděpodobněji nepravděpodobně “potřebujete.” Když je máš, ačkoli, zjistíte, že se dostanete po nich, stejně jako znovu.

Viděl jsem fotky, stejně jako hodnocení z nich plovoucí kolem on-line, stejně jako jsem si myslel, “elegantní,” nicméně jsem nebyl převeden do spěchu, stejně jako koupit je okamžitě.

REKLAMA

Jistě, byl jsem zaujatý. Mají transformovat téměř správnou dohodu s make-up stínu do něčeho dokonalého, ale přemýšlel jsem, jestli by chtěli ovlivnit výkon mých základů. Stejně jako já také věřil, že by bylo jednoduše jednodušší jít pravý nadační stín v první poloze (Amiright?).

Po několika týdnech s nimi se s nimi několik týdnů přesvědčil, že jsou skutečně skvělý produkt.

Nastavení odstínu z tělesného obchodu (20 dolarů, každý, nabízený v odlehčovacím odstínu 41523, stejně jako tmavší stín 41524)
Osvětlení mají být použity, aby byly využity, pokud váš nadační stín vypadá stejně tmavá nebo oranžová, stejně jako oni mají směs bílou stejně jako růžové pigmenty, aby se snížily účinky žlulicí, stejně jako rovněž odlehčit váš nadaci. Jeden pokles odlehčí váš základ asi 1/2 stínu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tmtivé fungují, když vaše nadace vypadá stejně dobře lehké nebo popelavé, stejně jako oni mají směs černých i červených pigmentů. Stejně jako jeden pokles bude ztmavnout váš základ asi 1/2 stínu.

Když jsem o nich velmi poprvé slyšel, předpokládal jsem, že bych využil ztmavné kapky, protože jsem Tan Super snadno, stejně jako každý z mých šesti nebo tak základů jsou o něco odlišné barvy. Když jsem pobýval v New Yorku, můj pleť tón se značně lišil zcela kvůli dlouhým úsekům bez jakéhokoliv typu slunečního světla (víte, zima). Dokonce i v jedné značce, jako jsou NARS, jsou moje tři základy v různých odstínech, jen proto, že jsem byl poněkud různá barva každý den, kdy jsem se vyskytoval chodit do obchodu, abych si je koupil (zde jsou vzorníky v tomto příspěvku).

Ukazuje se však, že jsem opravdu dosáhla pro kapky zesvětlení častěji, stejně jako já používám je, aby se jeden z mých preferovaných letních základů nositelných pro mě právě teď.

Pro zobrazení tělesného obchodu se nastavovací kapky smíchané s Diorskin Nude BB Creme – nahoře (L-R): Lightening kapky, Diorskin Nude Bb Creme, ztmavné kapky; Na dně (L-R): 1 Snížení zesvětlení + Diorskin Nude Bb Creme, stejně jako 1 ztmavující snížení + Diorskin Nude Bb Creme

Diorskin Nude BB Creme ve 4 je jeden z mých preferovaných denních základů. Ochrana je úžasná, má přirozený saténový povrch, stejně jako věřím, že to vypadá vynikající s rukama. Ale je to opravdu jen něco, co se mohu nosit poté, co jsem byl na slunci.

Jak vidíte, jeden pokles příslušného odstínu nastavení odstínu modifikace nadace o cca 1/2 odstínu.

Využíval jsem 1-2 kapky, aby Diorskinin Nude BB Creme nositelný v mém pre-letním opálení, stejně jako jsem rád, že nahlásí, že kapky nemají nepříznivý dopad na vzorec, výkon nebo opotřebení Diorskin Nude vůbec.

Vzorník (L-R): 1 Snižte klesající klesání + Diorskin Nude Bb Creme; Diorskin Nude BB Creme ve 4; 1 Snižte ztmavné kapky + Diorskin Nude BB Creme
Celkově bych uvedl, že tyto odstíny odstínu upřednostňují přesně to, co slibují, stejně jako to je docela úžasné. Věřím, že ztmavné kapky by bylo vynikající, aby se na letní dovolenou, aby změnila váš základ, aby změnil váš základ, jak jste opálili, stejně jako v případě, že nemáte opálení, mohu je stále vidět, že pracují na změně vaší nadace pro některé jemné konturování nebo zvýraznění .

Oba zesvětlení stejně jako ztmavující kapky jsou 20 dolarů na obchodě s tělem, stejně jako i když jste je koupili oba, stále by s největší pravděpodobností vykázali méně než zakoupení extra stínu v oboru Nadace obchodu.

REKLAMA

Ale nechám vás na bitové tajemství … Obchodník tělo běžně má prodeje běží online, takže pokud jste strategický, stejně jako vy počkat, můžete je s největší pravděpodobností překonat za ještě méně!

Uvedení klesajícího zesvětlení k použití
Na mém řešení s II Stejně tak s použitím NARS Osvobození červenat (levá strana), Chanel Stylo eyeshadow v Laurieru se zvýšil (jeden z mých nedávných make-up oblíbených), Anastasia Beverly Hills LipGloss v teplém bronzu, stejně jako Colourpop obočí tužku v černé n ‘ Hnědý.

Zkoušeli jste to ještě? Zajímavé je, abyste je mohli zkontrolovat?

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *