Boty ne 7 Zůstaňte nejlepší odstín a definovat tyčinky oční stíny | Přezkoumání a vzorníky

Krémová oční stíny hole patří mezi mé oblíbené make-up produkty všech. Miluji, jak snadné mají používat, a já jsem vždy na trhu pro nový dobrý stín hůl.

V loňském roce jsem udělal roundup mých top 5 očních očních hadic v loňském roce, a teď se divím, jestli se tyto boty ne 7 zůstat nejlepší stín a definovat tyčinky oční stíny budou řezat.

REKLAMA

Čtyři odstíny zde – leskující paprsek, růžová perla, cool Mink a sametový lanýž – jsou velmi hladké, krémové a velmi dlouhé.

Poté, co je šelmu na paži, šel jsem do cyklistické třídy, pak se sprchoval a barvy byly stále neporušené!

S výjimkou sametového lanýže jsou všichni jichy, které miluji.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zde jsou některé vzorníky:

L na r: lesklý paprsek, růžová perla, cool Mink a sametový lanýž

L na r: lesklý paprsek, růžová perla, cool Mink a sametový lanýž

Nejdříve se leskne. Je to žluté zlato se stříbrnými jiskry po celou dobu, ale byl jsem okamžitě přitahován do růžové perly, protože je to třpytivé a růžové a po šetření jsem si uvědomil, že je to téměř přesný Dupe pro Laura Mercier Caviar Stick v růžovém opálu, kromě na, Stejně jako 1/3 ceny!

Cool Mink vypadá jako šedě tónovaný fialový ve vzorník, ale je to mnohem více z lesů šedé šedé na mých očích. Ve skutečnosti, na mých víčkách růžová perla vypadá velmi stříbro, pravděpodobně kvůli stříbrné jiskry.

Velvetový lanýž je druh černé / hnědé barvy a je to velmi hladké a boxy, což je nejlepší pro rozmazání do lasových linek pro chaotický smokey oči.

Pro tento vzhled jsem rozmazlil sametový lanýž podél mé horní řady řas, pak přidala růžová perla po celém víku.

Pak jsem rozmazlil chladný norek podél mé dolní lasové linie, následovalo příliš čelit lepší než sex řasenka.

Celkový pohled vzhled trvalo asi pět minut.

Pro obočí jsem použil Anastasia Beverly Hills obočí Wiz v tmavě hnědé a Diorshow obočí gel v hnědém, což je nový favorit, protože přidává jen ideální množství barvy a je to neuvěřitelně snadné použití.

(Použil jsem to v tomto dni na noční makeup tutorial, pokud chcete vidět v akci.)

A na mých rtech mám na sobě Colourpop kosmetiku Ultra Matte rty v bezradné s Kevyn Aucoin LipGloss v peonine nahoře.

REKLAMA

Moje základna je Diorskinova Nude Air Serum Foundation v 50. (vlastně, myslím, že je to pro mě příliš pomeranč, takže si to asi vyměním za 40.)

Líbí se mi kvalita a dlouhověkost těchto bot no 7 Zůstaňte nejlepší odstín a definovat tyčinky oční stíny, zejména za cenu, ale jsem tad zklamaný, že růžová perla se nezobrazuje tak růžová na mých víkách. Přesto, já je naprosto doporučuji, pokud se snažíte najít jiskřivou tužku oční stíny. Jsou nyní k dispozici asi 8 dolarů.

Zkoušeli jste tyto dříve? Který z nich je vaše oblíbená barva?

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *