MAYBELLINE Superstay mnohem lepší základy Skin

dříve v tomto roce, kdy jsem požádal o tipy o tom, co je třeba uplatnit během optimálních bodů odkoupení, Maybelline SuperStay mnohem lepší nadace kůže byl návrh společnosti Kazzmarie. Původně jsem si vybral stín 20 tradičních slonoviny, ale pak jsem se snažil, že to bylo také světlo, takže jsem si vyměnil ji neotevřený pro další odstín nahoru, 25 nahý béžový.

Obvykle se maloobchodní za C $ 17.99 pro 30ml.

Vyčistil jsem své předchozí dlouhé používání DrogStore Foundation, Covergirl Entrast Zůstat báječná nadace (která miluji), stejně jako na trhu, aby zkusil něco nového. Zásadními vlastnostmi pro mě v základu jsou: jednoduché aplikovat, skvělý barevný zápas, stejně jako médium, nicméně přirozené hledání pokrytí. Pro odkaz, mám typickou / kombinovanou pokožku, která není příliš mastná nebo suchá, nicméně moje T-zóna ukazuje vyzařovat časné odpoledne.

Popis maybelline pro tuto nadaci je následující:
• Zvyšuje pokožku (jasnější, hladší i mnohem více)
• Vhodné pro citlivou pokožku
• Skvělé pro všechny typy pleti
• Střední až plné pokrytí

Celá obrazovka na kupujících léků Mart
Přijde 12 odstínů:
10 porcelánu
15 Ivory.
20 tradičních slonovin
25 Nude Beige.
30 teplý nahý
40 buff beige.
50 přírodní béžové
70 čistý béžový
80 bohatý opálení
85 Slunce Béžová
90 teplý med
95 Coconut.

Hlubší odstíny se pro mě nezdálo takové, stejně jako několik z polovodičových odstínů vypadají skutečně podobné všem.

Vzorec je silnější krémová tekutina, ale opravdu jednoduchá směs, mohu použít to s prsty, stejně jako to neopustí pruhy. Moje oblíbená technika aplikace je s odvolacím systémem Blender typu houba pro mnohem více pokrytí. Ochrana je pevným médiem – mě měřidlem měřidlem, kolik pokrývá mé pihy. To zahrnuje většinu mých pihy, nicméně nečistějte je úplně. Povrch je jako saténový matný – není příliš matný nebo plochý. Objevil jsem čas opotřebení, abych byl opravdu skvělý – nezažil jsem žádný typ rozbití nadace nebo v průběhu dne. Neudržel mě jako zářivý, když to udělal Covergirl Entrast.

Čerpadlo musí být běžné na všech nadaci podle mého názoru!
Tato nadace funguje SPF 15, stejně jako když jsem podíval na účinné látky, byl jsem spíše extatický, protože opalovací krém je v typu minerální jeden: oxid titaničitý. Chtěl bych znevódovat zinek, který je široký spektrum opalovací krém, který stejně tak stejně štíty UVA paprsky. Ale s minerálním opalovacím krémem je naprosto skvělá věc pro lidi, kteří jsou citliví na chemické opalovací krémy. Nezažil jsem žádný typ rozpadu nebo citlivosti na tuto nadaci.

Složky:
Opalovací krém: oxid titaničitý (1,53%)
Jiné: voda, dimethikon, isododecane, polypropylsilsesquioxan, C30-45 alkyldimethylsilylypropylsilsesquioxan, oxid křemičitý, glycerin, pEG-10 dimethikon, disterdimonium hectorit, dimethikon / polyglycerin-3 crosspolymer, chlorid sodný, nylon-12, fenoxyethanol, 3-o-ethyl askorbický Kyselina, kapylyslglykol, panthenol, stearoyl glutamát sodný, dehydroynaketát sodný, diodium EDTA, akrylonitril / methylmethakrylát / vinyliden chlorid, kopolymer, hydroxid hlinitý, dipropylenglykol, glukonát zinečnatý, glukonát zinečnatý, hořčík aspartát, parafín, glukonát měďnatý. Může obsahovat: oxid titaničitý, oxidy železa.

Jediný IFFY pojištění pro mě je to:

S mikro-flex Flex inovace, stejně jako antioxidační síla Aminyl-C.

Tuto nadaci používám na pravidelném základě tohoto léta, stejně jako jsem neviděl žádné znatelné vylepšené zvýšení mé kůže.

Ukázal jsem dřív, že si vyměním stínu z 20 tradičních slonovin na 25 nahých béžových – musel jsem uvíznout s mou původní volbou. Nadace platí tmavší než přesně, jak se objeví v láhvi. Stejně jako oxiduje mírně oxidaci, dělat nahý béžový, stejně peachy, při pohledu na kůži, když zapadne. Nosil jsem tuto nadaci mnohem dříve v roce (dostal jsem to v únoru), ale používali ho pravidelně v letních měsících s ohledem na to, že jsem poněkud tmavší teď – jen se ujistím, že mi míchám krk .

Zde je přesně to, jak maybelline superstay v nahé béžové srovnává s jinými základy, které v současné době používám:

• Shiseido Sheer, stejně jako nejlepší v O20 přírodním světle Ochreru (UGH, právě jsem viděl tuto nadaci poskytnuto v “Poslední volání” na stránkách Shiseido !; Je to také peachy pro mě
• zahrnuje někdy zabývat se a tělem ve slonovině 20 – poněkud oranžová
• maybelline superstay v 25 nahých béžových
• Skinová základna Illamasqua v 7,5 – extrémně okrů, stejně jako tma (mám to jako mixer)
• Skinová základna Illamasqua v 6,5 – skvělý zápas pro můj zimní tón pleť, menší, stejně jako světlo

Stejně jako mám rád non-lékárnaZnačky pro nadace (v důsledku širší odrůdy barev, stejně jako schopnost vzorku před spácháním), vždy si rezervujeme alespoň jeden drugstore nadace v mé rotaci. Pokud se pokoušíte najít možnost Foundation Drogerstore, dělám extrémně doporučuji maybelline nadace – je to mnohem vhodnější pro normální, combo, nebo poněkud suchá kůže, ale ne pro skutečně mastné nebo extrémně suché typy pleti. Pro typy kůží s kůží, navrhuji, aby se obrovka překonala nádherný základ. Pro suchou pokožku doporučuji Bourois Zdravé Mix Foundation.

Profesionálové:
• Snadné použití
• střední pokrytí
• vypadá přirozeně
• Dlouhé používání vzorce
• Minerální opalovací krém
• láhev čerpadla
• Slušná barevná odrůda (stále chybí tmavší barvy)

Nevýhody:
• oxiduje oxiduje
• Nejste si jisti výhody kůže

Hodnota stash: 9/10

To je jednoduché nošení, žádný Fuss Foundation představovat minerální opalovací krém, stejně jako to je důvod, proč jsem mu poskytl v mých posledních oblíbených. Pro srovnání, budu ohodnotit obrovskou nadaci Enterast Acentast A 10/10, jen proto, že na mě neoxiduje, barva zápas je skvělá, stejně jako trvá poněkud déle než maybelline.

Zkoušeli jste tuto nadaci? Jaký je váš současný hodně milovaný drugstore nadace?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Nadace, stejně jako Concealer Purge of 2016Tato byla dlouhá doba. Jen jsem potřeboval, aby se dával dlouho stranou, stejně jako být v ideální náladě, abych byl těžký o tom, jak se zbavit některých produktů z mé skrýš. Často se cítím trochu spojený s produkty kvůli nostalgii, stejně jako já mluvím do udržení …
16. února 2016 ‘Beauty ”

Nadace Mixologysince Jsem vinen z získání nových nadací namísto využití mé současné otevřené láhve (y), obvykle mám alespoň 12 různých na cestách. Některé z nich jsou mnohem lépe vhodnější, zatímco jiní jsou využívány pouze během zimních měsíců. Můj kožní tón se běžně rozkrojí mezi světlem …
10. září 2015 ‘Beauty ”

PP12: Shiseido svítící saténová dohoda s barvou ve vysokém paprsku Whitei’m hraje dohody s položkami Pan Pan, takže to je důvod, proč dělám dva vstupy PP12 tento týden. Dnes kontrolujeme, že není extrémně dobře pochopen Shiseido zvýrazňovač nazývaný vysoký nosník bílý. Shiseido nemá telefonní hovor to zvýrazňovače, je nenápadně seskupeno s jejich svítícím saténovým obličejem …
6. října 2016 ‘krása “

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *