Mac Vibe Tribe Deal s dne: Teal Eyes, stejně jako korálové červené rty

Dobrý den, silné oči, stejně jako rty!
OK … jako někdo, kdo za poslední tři měsíce používal mimořádně bitový make-up, to se cítí jako hodně hledání pro mě (mezi šedozelenými očima, stejně jako oranžové červené rty).

Ale předpokládám, že pokud půjdete do bazénu, můžete také jen skočit, že? Nemusíte jen procházet stejně jako okraj, stejně jako opatrně držte obrovské špičky, jako “Tee-Hee! Jsem stydlivý!”

REKLAMA

Duuuuude, musíš to udělat cannonball! Dostanete běží začít, stejně jako jít Hawd.

To jsem udělal dnes. Dostávám se zpátky do make-up rytmu. Používám make-up z Mac Vibe Tribe, který byl na chvíli venku. Věřím, že se v dubnu objevil, stejně jako to bude na čítači do konce června.

Každoročně, každý rok Mac dělá obrovskou sbírku letní, obvykle s bronzers, jakož i oční stíny, stejně jako omezené edice balení, stejně jako oni chtějí jít ven s ním. Stejně jako letošní rok, s kmenem Vibe, to dělali toto fascinující korálové, šedozelené i hnědý vzor, ​​který náhodně vzbudil nějaké kontroverze.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Mac uvádějí, že to bylo ovlivněno hudebními oslavami – Coachella, co tě má – nicméně tam byl nějaký chvění přesně, jak styling vypadá méně hudební oslavu, stejně jako více kulturních prostředků.

Co myslíš? Velmi první věc, kterou jsem věřil, když jsem viděl obal byl rodilý Americký design, ale nikdy jsem nebyl na hudební oslavu sám, takže nevím. Kdykoliv vidím fotky online, obvykle dostanu boho / jihozápadní atmosféru.

Musím říct, i když věřím, že obal je pozoruhodné, stejně jako kousky jsou zajímavé. Vezměte modrý odstín v kombinaci divokých koní očních očních hodinách ($ 33), pro jednoho. Co je nádherná modrá … připomíná mi složité tyrkysové šperky.

Mac Divoký koně oční stíny palety
Ihned, velmi první věc, kterou jsem si přál nosit s malovaným západem slunce (což skutečně vypadá jako pouštní západ slunce, mimochodem!), Teplá oranžová červená rtěnka ze sbírky. Intenzita modré, stejně jako červené spolu cítí vizuálně vpravo na mě, stejně jako oba patří spolu … jako kočičí ženy, stejně jako kočky, stejně jako čokoláda, stejně jako arašídové máslo.

Mac Vibe Tribe rtěnka v malovaném západu slunce

Pokud nejste zvyklí s použitím velkého množství barev, integrující silnou modrou, stejně jako intenzivní červený ret, jako je to, co se může cítit, jako bys jdete stejně daleko a od tohoto okamžiku vidím jako přesně tak, jak Většina z nich dělala v poslední době byla obočí, korektora, stejně jako řasenka, tato laskavost se cítí jako velký obchod (příliš mnoho) make-upu, ale stále se mi líbí přesně tak, jak to dopozu.

Nošení Mac Vibe Tribe rtěnka v malované západu slunce
Rozumíte tomu, že make-up “pravidlo”, že uvádí, že byste měli spárovat jeden silný prvek, ať už je to vaše oči nebo vaše rty nebo něco jiného, ​​s tónovanými make-up všude jinde? No, v kruhovém objezdu, mám pocit, že budu dodržovat toto pravidlo do určité míry zde integrací silného oka, stejně jako silný ret, protože přemýšlím o silném oku i silném rtu, stejně jako mé ” Jeden silný prvek … “LOL! Takže jsem vytočil zpět cokoliv jiného – jednoduché vlasy, non-fussy top, stejně jako velmi naprostý obchod s make-upem. Používám lehké prádlo korálového lakovaného kaňonu, stejně jako teplé zlaté růžové Glehótes zvýrazňovač, oba podobně z kmene Vibe, stejně jako jsem přeskočil Bronzer, stejně jako šel pro velmi málo nadace místo, spíše než plnou ochranu (viz Pihy kolem mých očí?), takže není nic, co by se to stalo s šedozeleným i červeným.

Mac Vibe Tribe Glehones prášek
Packaging for the MAC vibe tribe Gleamtones Powder
MAC vibe tribe blush in painted Canyon
Just for kicks, I swapped out the red lippie for a peachy nude lipstick shade from the collection called Pure Vanity.

Same look however with a neutral lipstick
MAC vibe tribe Lipstick in Pure Vanity
Wearing Pure Vanity Lipstick

REKLAMA

Which look is more your style? The teal eyes with the red lips, or the teal with the nude lips?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *