Oslavte svou jedinečnost s Almay na Walgreens

Myslím, že jeden z chladnějších věcí o stárnutí, mezi méně chladnými věcmi, jako je náhodně probuzení dvě hodiny před svítáním a mít bolavé kolena před bouří, je to, jak se stále dostaneme Znát se lépe a jak vždy objevujeme nové strany naší osobnosti.

Myslím, hluboko uvnitř, vím, kdo jsem, a že jádro Karen zůstává do značné míry stejně. Ale v průběhu času najdu nové věci o sobě, že jsem nikdy nevěděl existoval, jako by to nebylo, dokud jsem potkal karty v mých 30 letech, o kterých jsem si uvědomil, že jsem byl plný-on Crazy Cat Lady!

Myšlenka na objímat různé strany vaší osobnosti, četné z nich ještě neobjevené, je v centru nové kampaně nového #Amactrueyou. Je to všechno o vyjádření své individuality prostřednictvím make-upu, který zvyšuje vaši jedinečnost, ale nepokrývá to pravda.

Jsem si jistý, že jste obeznámeni s Almayem a viděli jste je na Walgreens. Značka je dobře známá pro jejich hypoalergenní vzorce a jejich mnohem přirozenější vzhled, takže i když máte na sobě make-up, stále vypadáš jako vy, a ne jako zcela jiná osoba.

Hlavy nahoru, Smart Shoppers! Jak mluvíme, všechny produkty Almay jsou nákup 2, dostanete 1 zcela zdarma na Walgreens do 24. března 2018.

Je to pohled, který jsem byl v poslední době. Je to stále mě, ale jako, Zhuzhed nahoru s extra flairem. ???

Almay právě spustil nifty novou řadu očních očních hodinek nazvané Almay Shadow Squad ™. Jsou to jen asi asi 6,99 dolarů, každý z nich přichází s matným, třpytem, ​​kovovým a saténovým povrchovým úpravním náměstím ve stejném stínu. V řadě je 15 odstínů, od každodenních neutrálů do módních světlých. Takže je tam hodně si vybrat.

Líbí se mi, zejména proto, že jsou testovány operací, nedráždí mé citlivé oči, nebo z nichž je to svědění nebo roztrhnout. Také mám rád, že všechny čtyři měkké, snadno ovladatelné úpravy na jednom místě. Jsou překvapivě flexibilní. Je snadné si vyzvednout jeden nahoru a udělat celý vzhled od začátku do konce, ale také ráda popadl několik málo a přizpůsobených míchání k bičování odlišných povrchů (což je tak úplně můj styl, a co dělám ve třech #Amprueyou vypadá níže).

Tak, jak bylo dobře zdokumentováno v O.m.r. (Oficiální záznam make-upu), jsem šarmově závislý, matka a přítel k felines, ale nemusíte vědět, že jsem také …

1. BOSS BAKER

Aspoň jsem v mé hlavě. a po celou dobu se zlepšuji. Doufám, že se jednou budu velmi šéfem Bakerem.

Miluji péct, a obsededivně ušetří recepty a obrázky koláčů a košíčky. Pracuji na sen o pečení tříúrovňového svatební dort od nuly a potrubí, že poleva k dokonalosti. Ten den přijde nakonec, označte moje slova!

Můj šéfský pekařský pohled je inspirován tmavou čokoládovou košíčky s horkým růžovým sypáním.

Přidejte jeden pohár almay a míchejte ….

Pro tyto čokoládové oční víčka jsem použil dvě různé stínové squads – chladná hnědá 110 způsobit míchání a neutrální hnědá 230 vlastní.

Míchal jsem matné odstíny s satiny a pak je aplikoval na víčko s mokrým štětcem.

Rychlý tip: Poté, co použijete práškové oční stíny s mokrým kartáčkem, počkejte, až se stín je zcela suchý před mícháním, protože suchý práškový oční stíny je vždy jednodušší směs než mokré práškové oční stíny.

2. Karaoke Queen

Jsem v hlavě královna karaoke. Miluji zpěv. Kdykoliv, jakékoli místo, jsem dole na hop na mikrofonu a pásu jsem měl čas svého života – díky Bill Medley a Jennifer Warner pro tuto chytlavé melodie!

Nechci ven do karaoke téměř dost v těchto dnech (protože, hi, batole život), ale když jdu jít, rád bych hoř. Tady je Taupe kouřový vzhled, který jsem zcela opotřebil:

Cokoliv a vše může být mikrofon.

Použil jsem několik různých stínových družstev, opět míchání barev v každém – béžová 140 tady nechodí nic na mém obočí kosti, hnědá 120 nikdy nepracuje v mém záhybu a 180 ambicí na mých víkách a dolních lasových liniích.

Rychlý tip: Když děláte kouřové oči, očíte si oční stíny před vaší nadací, práškem atd., Protože pak můžete vyčistit jakýkoliv podzim použití oční make-up odstraňovače, aniž byste si vzpamatovali tvář make-up. Chcete-li vyčistit místo pod-očí v tomto pohledu, použil jsem almay jemný oční make-up odstraňovače polštářků (asi 8,49 dolarů).

3. Zahradnická dívka

To bylo něco, co jsem se naučil o mých 20. letech. Zjistil jsem, že jsem měl zelený palec po přijetí botanické třídy a dělat experiment zahrnující opylovací ořechové stromy (vedlejší poznámka: to je místo, kde jsem se naučil používat zemědělské vybavení).

Stále jsem bojoval s orchidejími.

Nowadays, you can typically find me tending to the large collection of potted plants on my deck on spring and summer weekends.

The colors in my garden inspired this teal and gold look. I’m wearing a vibrant teal 160 thrill Seeker and a warm gold 150 Pure Gold, Baby.

QUICK TIP: If you want to wear bright eyeshadow, but you don’t have a clue what to do or how to do it, start with something easier, like using the shadow as a liner applied on your upper lash line using an angledštětec.

Vždycky mě najdete klobouk, když jsem zahradnictví.

Podívej se!

Šéfe Baker.

110 způsobí míchání

230 vlastní

Karaoke Queen.

140 tady nejezde nic

120 nikdy se nespoledne

180 Ambice

Zahradnické dívky

160 thrill hledač

150 čistého zlata, dítě

Jste komunitní divadelní hvězda? Dobrovolník? Motocykl máma? Učeň stylista? Jaké části vaší osobnosti se vám líbí oslavit a který Almay Shadow Squad byste použili k zobrazení každé části?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *