Sarah Měsíc pro NARS Dovolená 2016: Hra Hra Velvet Lip Glide Coffret

na sobě Shade Plato je z Nars mysl Hra Tiny Velvet Lip Glide Coffret ($ 45)
Vítej na temné straně! – A “temnou stranou”, “neindikuji Darth Vaderův krk lesa. Mluvím o $ 45 NARS mysli Hra Velvet Lip Glide Set (Sephora Exclusive, po 1. listopadu), jeden z několika NARS sady v Sarah Moon Holiday 2016 Collection.

Dodává se se šesti drobnými kluzáky, a mluvil jsem o klouzavách na rtu.

REKLAMA

V podstatě … myslím, že jsou úžasní.

Jsou to tekuté rtěnky, které se cítí jako lesy, ale na rozdíl od vašich normálních tekutých rtěnek, jsou pohodlné. Oni také by neměli dělat vaše rty suché nebo z nich vypadat jako kočka zadek po několika hodinách. Zůstanou skvělou a krémovou, ale nejsou tak smetatelné, že skončí po celé tváři. Myslím, že jsou okouzlující a opravdu skvělí.

Ty mají stejnou lehkou vanilkovou příchuť a vůni jako ty v trvalé linii a stejný plochý aplaktátor s Doe-noha, který přichází opravdu užitečné s tmavými barvami.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ty nejsou vysoké údržby nosit nebo aplikovat, a můžete získat pěkné, křupavé, čisté linky s nohou doe. Není nutný tužka nebo štětec na rty.

Sarah Moon pro Nars mysl Hra Tiny Velvet Lip Glide Coffret ($ 45)
Šest drobných klouby na rtu v sadě
Vedle plnohodnotných NARS Velvetový rty klouzat pro měřítko

Plato je
Samozřejmě, pokud nejste tmavé rty, to nebude pro vás sada, protože pět odstínů je tmavé. Je to dramatický vzhled – mnohem více vysoko móda-y než goth, podle mého názoru.

Tři z odstínů jsou ve stálé linii (vázané, nevyslovitelné a hračky) a jsem si jistý, že ostatní tři jsou re-podporuje (č. 675, Chez Claude a Plato).

REKLAMA

Ach! – O opotřebení, jsem téměř zapomněl. Kapalné rtěnky jsou populární pro trvalé hodiny v průběhu hodin a přes jídla, ale tyto ne, protože vzorec je lehčí jako lesklý. Vydrží na mých rtech asi tři hodiny, ale nebudou trvat po jídle.

CO JE TO? Hra Hra Hra Velvet Lip Glide Coffret
Měli byste to dostat? Myslím, že jo. Je to hodně, zvláště pokud máte rádi tmavé barvy rtu. Zkoušete si spoustu Nars Velvet Lip Glides za 45 dolarů, a myslím, že kluzáky sametové rty jsou některé z nejlepších produktů rtů v celé linii.

Nevýslovný
Chez Claude.
Č. 675.
Hračka
Vázaný
Hračka
Č. 675.
Vyhazovač
Chez Claude.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *