Urban Decay desetiletí kolekce kolekce a dojmy

Takin ‘výlet přes desetiletí s nejnovějšími městy Urban Decay
Dejte si pozor, Elon Musk! ? Urban Decay právě vzal vedení v závodě, aby se rozvíjel čas stroje, ale ne, sci-fi hloupý, nejsem odkazovat na horký čas time výrobce (i když jsem tajně přál, abych byl). Mluvím o svých desetiletých letech ve výši 12 USD, které jsou nyní na webu UD.

Každý z nich je tématikou kolem jiného desetiletí od 70. let přes počátkem 2000s a jsou roztomilé! Slouží se do dlaně ruky s barvami a povrchovou úpravou připomínajícím stylu make-upu.

REKLAMA

Samozřejmě 1993 se mnou mluvil, haha!
Žádné překvapení zde, ale moje nejoblíbenější je 1993, a ne jen kvůli velkému plivacím balení. Barvy jsou také nositelné. Byl jsem opravdu šokován, když jsem je dal na druhý den tím, jak se non-strašidní oči vypadaly, protože to nebylo řádek s mým prvním dojmem, když jsem otevřel paletu a okamžitě si myslel, “Ach, chlapec …”

“Lichotivý” nebyl první slovo, které se týkalo mysli, ale pak jsem je dal. ?

Když jsem udělal make-up poprvé s těmito stíny, udělal jsem své oči jako první, a já jsem si vzpomněl, že neexistuje žádný podzim. Poté jsem nemusel vyčistit žádné oční stíny na mých tvářích, což bylo skvělé.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Myslím, že standout musí být sbírat volání, tmavě hnědá, která vypadá zastrašovat na pánvi, ale ukáže se, že je překvapivě nositelný matný nahnědlý fialový na mém kůži. Smíchal jsem to do svého vnějšího rohu a byl příjemně překvapen. Je to poměrně snadno.

Grunge je další překvapení. Vypadá to, že dítě vyhodilo po celém Oscara Groušova kožešina na pánvi, ale ne! – Je to vlastně okouzlující satiné zlaté olivy.

Celkově jsou barvy v paletě 1993 naprosto a překvapivě, nositelné. Kdo to vyrazil?

Dal jsem stíny na holé víčky a neměl jsem s nimi na sobě žádný základní nátěr, protože to je to, jak jsem v těchto dnech, a dokonce i po pěti hodinách jsem neviděl žádné rýhování. Tyto odstíny vypadaly stejně živě, jak to udělali, když jsem je dal ráno.

1993 na víčkách
Mám také mac teplou dují červenat a mac prášek polibek tekuté lipcolours v datum tvůrce a mull to přes (smíšené dohromady).

REKLAMA

Také se mi líbí boogie, protože třpytka duha má dovolenou party vibrace … takže pokud budete letos navštěvovat virtuální rekreační večírek v tomto roce, to by byla paleta, která by se dostala imo.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *