Příliš čelil narození tímto způsobem Concealer

jsem upřednostnil tuto recenzi, protože tento korektor spustí tento měsíc v Kanadě.

Oficiální název korektorů je příliš čelil, jak se narodil tímto způsobem přirozeně zářivého korektora, a je rozšířením narozený tímto způsobem nadace. Byl jsem schopen koupit to v rozvoji datum zahájení během události před zahájením zahájení. Měl jsem na sobě toto korektor za posledních 2 týdny v různých podmínkách a snažil se různé metody. Zde jsou mé myšlenky.

Jsem docela nováček na příliš tváří značku. Jejich balení jen křičí holčičí princeznu, která se zdá být mnohem více zaměřena na ty, které začínají s make-upem. Ale kvalita výrobku a balení je vlastně velká. Tato korektorová trubka má malé ženské detaily, jako je zlatá kapela kolem krku a vroubkované detaily v horní části čepice, s “TF” ve zlaté kaligrafii.

Hůlka doe-foot je poměrně užitečná, protože návrh je navržen s malým zásobníkem “lopatka” a vklad produkt na kůži. Návrh je někdy tak lehce flopní, ale nic jako městský rozpad nahý skrytý korektor.

V tomto korektoru je uvedeno 10 barev, jak je znázorněno informační kartou, kterou jsem obdržel na akci:

Velmi spravedlivý – veletrh / světlo s růžovými podtóny
FAIR – Velmi veletrh s růžovými podtóny
Světlo – světlo se zlatými podtóny
Světlo střední – médium s broskvovými podtóny
Střední – střední / opálení se zlatými podtóny
Střední opálení – střední / opálení s růžovými podtóny
Tan – Tan se zlatými podtóny
Hluboké opálení se zlatými podtóny
Tmavě – tmavé se zlatými podtóny
Hluboko – hluboko s růžovými podtóny

Byl jsem přizpůsoben stínu světlu, které je 3. nejlehčí odstín. Řekl bych, že barva je dobrá shoda, asi 90%, ale je to jen tak trochu příliš lehké pro mě. Myslím, že světelný médium mohlo také pracovat pro mě, ale to by mohlo být příliš tmavé / žluté.

Nároky:
• Kokosová voda pomáhá doplnit hladiny vlhkosti kůže bez hydratace
• Alpská růže rozjasní vzhled kůže a podporuje pružnost
• kyselina hyaluronová pro hladší, mnohem více mladistvý vzhled
• krémová a pohodlná pro nošení
• vytváří vzhled bezchybné a přirozené sálavé kůže
• Bez oleje

Jedná se o zajímavý produkt, a zažil jsem trochu křivky učení, jak ji aplikovat. Konzistence korektorů je jako tenké gelové mléko, které zůstává oroseno, jak se dívá na kůži, i když je nastaven.

Nejlepším způsobem, jak jsem našel, je to, je to s nadýchaným syntetickým kartáčkem nebo houbou typu Charm Blender. Když se snažím používat prsty, aby se míchaly, zanechává prsty a pruhy na kůži. Můj upřednostňovaný načechraný kartáč pro míchání je to malé ecoTools, který přišel s 5kc minerální sada (je to stará sada, nemyslím si, že je to už bohužel k dispozici. Krajky a pobřežní vůně atd.). Také jsem zjistil, že “otevřený” čas korektoru je poměrně krátký, což znamená, že musím rychle pracovat, abych to splynul před tím, než začne nastavit.

Mnohé vynikající věci pro mě je, že toto korektory neoxiduje. To také zanechává pokožku hladkého hledání, a nezačne. Nosil jsem to různé způsoby: sami, přes becca pod originálním korektorem očí, s nastavovacím práškem. Mým preferovaným způsobem, jak nosit, je vlastně na jeho vlastní – žádný korektor pod, žádný prášek nahoře. Důvodem je, že tento korektor nehraje dobře s jinými produkty. Když používám korektor pod ním, korektor se nezdá být plně nastaven. A pokud ji nastavím s práškem nahoře, může mít tendenci vypadat suché. Zjistil jsem, že toto korektory zmizí v den bez ohledu na to, jestli jsem ho nastavil práškem nebo ne. Pokrytí je slušné, ne téměř jako vysoké pokrytí jako NARS zářivý krémový korektor, který jsem nedávno vyhodnocen.

Zde jsou 2 korektory vedle sebe. Nárovny v pudinku (vlevo) má mnohem více zlatý podtón, zatímco příliš čelil ve světle je mnohem neutrálem – najdu příliš rád, že by pro mě měl lepší podtón. Rozdíl v aplikátoru s Doe-Foot je také zřejmý – oceňuji myšlenku, kterou vložil do přílišného designu pro obličej. Příliš čelí trubice má také tak, že uspokojivý mechanismus uzávěru jako uprostřed městského rozpadu.

Na akci jsem také měl konzultace a prášek na lisovaný prášek se připravil na nátěr a pózu, abych se pokusil o to, že jsem fascinován myšlenkou prasknutí mé kůže s práškem před použitím kapalného základu nahoře! Dostal jsem vzorek kocoviny doplňujícího primeru a booster jako součást propagace.
Četl jsem spoustu komentářů o tomto korektoru, který má vůně kokosu, ale sotva cítím cokoliv, pokud jsem neudělal hůlku, aby se proti nosu. Je to světlo poněkud kokosová sladká vůně – není to pro mě urážlivý a mám citlivý nos. Ale, Coconut je jedním z mých preferovaných vůní, takže vás může urazit, pokud se vám nelíbí kokosové vůně.

Měl bych si uvědomit, že jsem nevyzkoušel toto korektory pro další oblasti mé tváře, protože je prodáván jako pod eye concealer – the coverage also wouldn’t lend itself to cover much redness or blemishes effectively.  Overall, this is a good concealer. It won’t make a favourites list for me, but I do like it and will use it up.  I have dark under eye circles but my under eye area is fairly flat – it’s not puffy or sunken in.  I feel that this concealer would be many suitable for those with under eye area that isn’t too dark, but may have recessed sockets that make them appear to be darker. The dewiness of this concealer will help bring the sunken in areas forward.

This concealer is made in Italy. It retails for $32 CAD for 7ml of product.  In Canada, too faced is only sold at Sephora.  Here’s the comprehensive breakdown of how I rate it:

Price-wise, I think it’s fair for a mid-range product:

Profesionálové:
• Doesn’t oxidize
• Doesn’t crease or work out into fine lines
• Smoothing effect
• Brightens eye area
• broad range of shades

Nevýhody:
• Not high coverage
• challenging to blend
• fades through the day

Stash hodnota: 7/10

Have you had a chance to try this concealer yet?  Are you planning on picking it up?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Review: Nars Radiant Creamy ConcealerI purchased the Nars Radiant Creamy Concealer during the April Sephora VIB sale and started wearing it in May. Spoiler alert: this product made it into my recent favourites list. So you know it scores at least 8 or above out of 10. and here’s why. The Nars packaging is pretty…
July 12, 2016In “Beauty”

Clé de Peau Beauté Concealer in BeigeWhen I hauled this item from Nordstrom in October last year, numerous of you expressed interest in seeing a review of this, so I prioritized it to test out. and 4 months later, here we are! This is as fast as I can get, ok? 😛 The Clé de Peau…
February 27, 2017In “Beauty”

Maybelline Concealer ComparisonI like the brand Maybelline primarily for one product: their concealers.  I don’t like their mascaras – they smudge awfully on me.  Not really a fan of their lipsticks – their packaging bother me (why would there be a neon outer casing that doesn’t match the bullet shade?)   Their…
June 17, 2015In “Beauty”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *