Jaké jsou některé věci související s krásou, které jste v poslední době objevili?

Chci pověsit v lékárně (šest stop od vás … s maskou samozřejmě)
Jaké jsou některé věci související s krásou, které jste v poslední době objevili? Dotazující mysli chtějí vědět. ?

Nikdy jsem nevěřil, že povinné ukryci-in-místo koupit by bylo tak osvícené, krásy, moudrý, ale také jsem nikdy nevěřil, že uvidím celosvětovou pandemii, takže tam jdou. ?

REKLAMA

Zde je tři moje:

1. Nemůžu zvládat svou základnu hledat nebo se cítit těžkou jakýmkoliv způsobem v jakémkoliv typu metody (a to mi poskytuje déjà vu).

To je celkem 180 z mého make-upu před několika lety, kdy bych nosil plný glam obchod s – řasy, stejně jako obrysy stejně jako všechno! – Jen jít dostat nouzové M & MS, stejně jako bochník chleba v obchodě. Teď, když se cítím ani dálelně jako já používám jeden mnohem více štětcem produktu, než je potřeba na tvářích, budu eliminovat co stejně jako začátek znovu.

Je to fascinující mi přesně, jak moje make-up chuti změnili v průběhu let. (Pravděpodobně skvělý koncept, který jsem nedostal žádný typ dlouhodobého make-upu.)

2. Rediscover jsem znovu objevil jako pro drogerské odvolací produkty.

Vždycky jsem se líbil drogerský odvolací produkty, nicméně v průběhu let jsem se vrátil i mezi preferringem vyšší než preferringem vyššího konce nebo rozpočtového plánu. V současné době však, protože ekonomická nejistota, pokud musím něco nahradit, podívám se na rozpočtový plán odvolání, stejně jako v poslední době jsem objevil nějaké drahokamy! – Jako aveeno úzkosti úleva tělesné mléko, stejně jako pantene zvýšený vodní šampon, stejně jako kondicionér.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

3. Já trochu jako moje dospělé šedé.

Je to asi 18 měsíců vzhledem k tomu, že jsem přestal umírat vlasy, stejně jako i když se mi líbí přesně Jak nízká údržba to bylo, že jsem byl nadšen přesně, jak to vypadá, víš? To se však mění. Teď se mi líbí vidět ty stříbřité svítí v mých vlasech, stejně jako já se mi líbí, že nejsem šílenství o vidění všech kořenů s ohledem na to, že uzamčení začalo.

REKLAMA

A co ty? Objevili jste něco nového o sobě, v poslední době?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *