Urban Decay Revolution Rtěnka: Nové odstíny!

Vlevo: Urban Decay Revolution Rtěnka v naprosté BESO, Sheer Bittersweet, Gash, Protest, Speedball a Strip ($ 22 každý, dostupný nyní výhradně na Urbandecay.com)
Urban Decay nahé palety, stejně jako já miluju ‘Em, jsou naprostá pozornost prasata, že? Mezi nimi a všemi těmito neutrálními očními očními očním očním očním očním očním očním očním úniku a městskému rozpadu je dobře známé (neslavné

A to je hanba, protože revoluce jsou některé z mých oblíbených kusů v celé lince. Chci říct, kde začínám? Krémová vlastnost, vlhkost, nebo jak objímají vaše rty, jako jsou všichni na ’em dělat ošklivou na tanečním parketu?

REKLAMA

Je tolik, aby se vezmou, a tolik milovat … Když jste připraveni, klikněte na tlačítko “Přehrát” na videu.

1) Urban Decay Sheer Revolution Rtěnka v BESO, 2) Čisté revoluce Rtěnka v Bittersweet, 3) Revoluce rtěnka v Speedball, 4) Revoluce Rtěnka v protestu, 5) Revoluce Rtěnka v pásu, 6) Revoluční rtěnka v Gash
Jako nejlepší meow je osm nových odstínů $ 22 Revolution revoluce je k dispozici výhradně na svých webových stránkách. Některé jsou jasné, jako je špatný-@ ss fialový speedball (samozřejmě je fialová; je to ud! To je to s podpisem. Vážně, vše, co potřebujete, je velmi hubený obočí a černý sametový choker, a že bys vypadal, že právě vystoupil z horkého vany časového zařízení cca 1995!

Mluvím o šesti z nových odstínů v tomto videu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Uvedené výrobky

Urban Decay Sheer revoluce rtěnky v BESO

Urban Decay Sheer Revolution Rtěnka v hořké

Urban Decay Revolution Rtěnka v Speedball

Urban Decay Revolution Rtěnka v protestu

Urban Decay Revoluce Rtěnka v pásu

Urban Decay Revolution Rtěnka v Gash

REKLAMA

Jako vždy, děkuji za sledování, kolegu Lipie Lover! Doufám, že máte skvělou noc.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *