Jak se pobuřují lidé s make-upem na pracovišti?

Naštěstí, šatový kód zde přímo na záložkách Felodické odvětví, LLC umožňuje pro určitý stupeň inovativní univerzálnosti (samozřejmě předem schválených dnů). Můj manažer sotva netopýrů oko, když se zobrazuji stejně jako práce pomocí falešných řas, stejně jako cray-cray řez. Ve skutečnosti je mnohem více apt, aby mě pokarkal za to, že nebere možnosti dostačující s mým make-upem vzhledu, stejně jako věřím, že se opotřebovává z toho, že mě viděl s neutrálními očima, tváří, stejně jako rty.

Promiň, pane, ale byl jsem v make-up rut. Čekám na to, abych spustil svůj kurz. Ideální podzim mě ovlivňuje, abych se pokusil o něco více fascinujícího vzhledu.

REKLAMA

V letech před pracem pro karty jsem pracoval ve velké míře různých kancelářských prostředích, některé s extrémně laced-back šaty, stejně jako ostatní s mnohem více konvenční obchodní atmosféru.

Poslední byla malá literární společnost, kde byl šatníkový kód neuvěřitelně položen (tak položený, že to neexistovalo, opravdu). Můj manažer byl typ hippy-dippy, extrémně přírodní kuřátko, jehož koncept pobřežní make-up byl balzám na rty. V té kanceláři jsem byl naprosto pobuřující, stejně jako já šel Buck Wild! Často bych se ukázal s pulzujícím modrým očním očním očním očním očním očním po nic lepšího důvodu než: “Proč ne? Je to úterý !! ”

Předtím jsem pracoval v několika legislativních kancelářích, které byly rozhodně nepříjemné, když se to týká make-upu. Obecně platí, že ženy používaly extrémně bit na nic, stejně jako kdyby to nosili, to byl make-up.

V jednom z firem, tam byla jedna žena, která někdy se otřásla “90. let tmavě hnědé goth rty (a ona pracovala” EM) několik kousků ode mne, ale ona tlačila obchodní obálku pobuřenství pro tuto funkci!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Make-up-moudrý, ty roky byly opravdu, opravdu únavné pro mě. To, co bych neposkytl, aby viděl jeden z mých kolegů, kteří přicházejí do práce pomocí duhového oka, stejně jako jiskřivě fialové rty. Bylo by to můj den … sakra, můj rok!

REKLAMA

A co ty? Přesně tak, jak pobuřují lidé se svým make-upem na pracovišti?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *