Použijte produktové produkty Double-Duty pro získání hektického kořisti ze dveří rychleji

Pokud jste vůbec jako já, většina dní nemáte čas objevit odpovídající ponožky stejně jako čisté vlasy, natož si vlasy Dejte na make-up, než se spustí ze dveří. Naštěstí mám techniku, která může trochu pomoci. Řada produktů, které s největší pravděpodobností využíváte, když máte čas na nošení make-upu, lze využít pro více než jeden účel, takže vám mohou pomoci snížit v době, kdy se připravit. dovolte mi ukázat ya!

Korektor / oční primer

Concealer je jedním z těch magických produktů, které jsem vždy držel blízko, protože může být využit za tolik různých věcí. V tomto případě ho využívám k zakrájení pod očima, stejně jako premiéry očních očních očních hodinách. Chcete-li snížit čas ještě dál, můžete dokonce využít, aby se místo využití nadace zakrývaly oblasti.

REKLAMA

Jeden z mých oblíbených v tuto chvíli je Revlon ColorStay Concealer.

Při využití korektora jako očního primeru se ujistěte, že používáte pouze malou částku, stejně jako mísit ji skutečně dobře. Pokud se vám to dívá, bude to, že se vaše stíny pomačkáte, stejně jako pohyb kolem, stejně jako to není to, co chcete! Nejenže je korektor, aby se vaše stíny vypadaly živější, stejně jako poslední déle, ale bude vám pomůže i na jakýkoliv typ bitových žil, které máte pokukování s víčky.

Contour Kit / Oční stíny

To je technika, kterou rád využívám, i když nejsem ve spěchu, stejně jako je to také fantastické pro cestování.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

REKLAMA

Prášky v soupravách obrysu jsou dokonalé odstíny, které využívají na očích, stejně jako mám rád soupravu kontury Anastasia. Stačí hodit jeden z obrysových odstínů v záhybu, stejně jako zvýrazňovací stín na víčku, stejně jako skvělé jít!

Rtěnka / červenat

Rtěnka je v podstatě formulována přesnou podobnou metodu, kterou krém červenat je, takže je ideální pro využití jak na vašich rtech, stejně jako tváře. Mac Cream Cup je ideální volbou. Je to nude-y růžová barva, která vypadá skvěle na jednom typu tónu pleti. Jen klepněte na trochu množství na jablkách tvářích, stejně jako směs.

Doufejme, že tyto tipy vám mohou pomoci dostat ven dveře trochu rychleji, stejně jako ne tak pozdě na cokoliv, co jsem já. Máte nějaký typ produktů s dvojitým daně, které chcete využít, když jste ve spěchu?

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *