3 Co cítím o lékaře Formula reflektor osvětlující primer

Jednosměrná jízdenka do jiskru města, prosím!
Lékaři Formule reflektor osvětlovací primer ($ 14.95 a k dispozici v rite pomoc, cvs, cíl a ulta) je A-OK, pokud jdete na extra orosený pohled …

1. Protože si myslím, že to vypadá krásně smíšené do nadace.

To je, když se mi líbí tento třpytivý šampaňského tekutého primeru. smíchání s nadačními tóny dolů jiskrou. Mnoho. Dělat to trochu více nositelné, a když jdu na další orosenou, osvětlenou pokožku, stejně jako na deštivých dnech, kdy je tlumené světlo venku více odpouštějící, než je na slunečných dnech, je to zábava.

REKLAMA

Nepřestával, to se leskne v hraničním mrazivým způsobem.
2. Není to Dupe pro podsvícení Becca (bohužel).

Doufal jsem, že to bude. Drogerkovou verzi 38 dolarů Becca podsvícení by se otřásla, ale reflektorův shimmer je odvážnější. Světle jemně paprsky z mé kůže, když nosím podsvícení, ale reflektor má znatelně větší třpytky flecks a těžší, frosier pórů zvýraznění odraz, zejména v plném slunečním světle.

Myslím, že mi to zamotám třpytky, ale ne, když je z velkých honkinových kusů třpytky v mých pórech. Jsem jako, Whoa, Nelly! To není noc v Roxbury. Je to jen úterý, a já se cítím jen na nákup chleba. Chlad.

To řekl, pokud jste bezstarostní a pórově méně jako porcelán, a pokud velké jiskry dali pružinu ve svém kroku, měli byste být schopni nosit bez závěsu. Žádný problém.

Smíchejte, a malé jiskry se objevují.
2. Je to drahokamy na lékárnu.

1-oz. Láhev s čerpadlem je 14,95 dolarů (vs. becca podsvícení, což je $ 38). Pokud máte zájem, je nyní k dispozici v Rite Aid, CVS, Cíl a Ulta.

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. šťastné úterý.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *