5 věcí, které se mi líbí o tekuté oční stíny

z řasenky hůlky: Saie Mascara 101, Ilia Color Haze Multi-užívání pigmentu v pokušení, Ilia čistý linka gelová vložka v soumraku, stejně jako Ilia kapalný prášek chromatický oční odstín v fresku
1. Roztomilý balení.

Navíc, pokud nějakou zvláštní náhodou potřebnou k ochraně s využitím pouze obsahu sáčku s make-upem, mám pocit, že chucking tekuté oční stíny Ilia se všemi mými květy by udělal mnohem více škod než pánev Mac měkké hnědé, víš? Těchto trubic je nějaká váha!

Vzácné odvolací tekuté oční stíny v téměř neutrálu
2. Máte tak spoustu možností.

Můžete ho udržet, stejně jako jen nosit jeden tekutý stínový stín, jak je na víčkách, nebo můžete dělat věci jemně náročně náročné vrstvením jiných kapalin, krémů, tužek nebo práškových stínů na vrcholu, aka, příběh mého života. Přesně tak, jak mnoho časů jsem uvedl sám sobě, “K-Dawg, budeme jen využít tuto matnou tekutou Taupe, stejně jako telefonní hovor to den,” jen aby se změnil v celou věc s kočkovou vložkou, Tři odstíny v záhybu, stejně jako rozmazaná dolní řasa? TAKÉ. MNOHO.

REKLAMA

Šel jsem s fází, když jsem byl opravdu do těchto tekutých stínů roucho krásou
3. APLIKACI KIDOVANÝCH DOO nohou.

Vážně, proč je pocit Doe nohy na mém víku tak uklidňující? Je to jako mít malou bunny tlapu láskyplně pohladit můj obličej. Stejně tak velmi vděčný za přesnost, že Doe Foot nyní nabízejí, když moje víčka dostávají mnohem více kapucí zdánlivě do druhé. Musím být extrémně opatrný s tím, kde jsem v těchto dnech umístil svou barvu, stejně jako doe noha od tekutého stínu využívá mnohem více spravující než čistý s práškovým stínem.

Miluj mě nějaký taupe! Mimochodem, to je chanel pouštní větrné tekuté oční stíny.
4. Eye Primer? Co je dokonce?

Jako někdo, kdo je nadšeně používán oční make-up pro spoustu svého života, musím říkat, v posledních 10 letech, tekuté oční stíny právě se dostali mnohem lépe, stejně jako mnohem lépe, pokud jde o dobu opotřebení. Mám na mysli v 90. letech stejně jako brzy aughts přesně, jak by jen zmizel z víček do nějakého tajemného make-upu černá díra. Teď je tu spousta dlouhých tekutin, které vydrží z ranní “til noci. Je to slavné!

5. Existuje tak spousta dokončení, stejně jako barvy, které chcete vybrat!

Matte, Satin, Shimmer, stejně jako OH, všechny jasné, neutrály, stejně jako cokoliv mezi nimi. Možnosti jsou nekonečné!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co se vám líbí o tekutých očních očních hodinách, stejně jako z nich jsou vaše oblíbené? Moje jdoucí odstíny k pozdním je Ilia freska (satiny Taupe), stejně jako neobvyklý odvolání téměř neutrální (teplý růžový béžový).

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Ahoj příteli! Jak to jde? Byl jsem hluboko v práci v práci s termínem, který je hned za rohem (tento pátek), takže jsem byl nalepen na židli. Věci byly v pořádku na tomto konci, i když mám hlavní 2020 flashbacks Ideální, protože Omicron je v našem krku lesa. Děláme všechny věci, které jsme využili, abychom mohli udělat, tentokrát kolem dvou let před dvěma lety – předvídání instituce vypnutí, objednání potravin online, vyhýbání se hektickým místům, zoufale hledáním papírových ručníků … přesně stejný sh * t, jiný rok. Povzdech. Žijeme ve speciálním čase v historii, to je jisté!

Zůstaňte zdravý, zůstaňte v bezpečí, zůstaňte báječný.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *