Sobota Surfing, 21. září 2019

Bow Wow Wow, Yippie Yo, Yippie Yay
Důvody, proč je Caturday nejlepší den v týdnu:

Spát (doufejme). Pro mě to znamená zůstat v posteli do 6 nebo (GAP) 6:30, LOL! Líbí se mi plížit v tréninku, než se Coy-Coy probudí, a nejlepší čas, abych pracoval, je brzy ráno; Jinak to prostě nedělá. Ta hodina nebo půl hodiny chytání ZS? Neocenitelný.

Můžete dohnat své čtení. (Podívejte se na odkazy níže!) Tento víkend četu, že kuchařka nahoru, že jsem se zkontroloval z knihovny.

Yup, to je snoop dogg …? To je důvod, proč jsem frickin ‘láska knihovna! Můžete si najít nejhorobní věci, které chcete číst, a pak je můžete vzít domů. ZDARMA.

REKLAMA

Anatomie smažené bologna sendviče!
Část, kde vás Snoop učí, jak dělat fantazie
Vážně, že pic je nejlepší!
Je to takový podivný pivot pro Doggfather (“Je to ten chlap opravdu naučí mě, jak vařit humr?”), Ale líbí se mi divný, tak půjdu s tím!

A pro některé další čtení …

V tomto kusu, Lady Gaga make-up umělec, Sarah Tanno, rozhovory o vytváření Gaga je červený koberec krása vypadá, vliv tažení na její umění, a to, co to bylo jako zahajovat nové haus laboratoře Haus Laboratories.

Make-up na Euphorii HBO ovlivňuje trendy krásy a červené koberce make-up. Doniella Davy, série ‘make-up hlavy, našel většinu její inspirace z kombinace gen z Instagramových účtů, Supermodel Twiggy, Nina Simone a 70s Glam Rock.
Poznámka k vlastnímu: Musím dát některé věci, které používali na svém nákupním košíku ASAP, jako Colourpop oční stíny palety, Lemonhead Glitter Gels, Stila Shimmer & Glow tekuté oční stíny, Suva Beauty Hydra Liners, a kamínky (vidět ‘Em on Amazonka).

Jak válka a ženy ovlivnily make-up

Mandarin Orange je nová světlá barva Du Jour, a tady je několik způsobů, jak ho nosit tento pád.

12 Vitálních otázek péče o pleť, odpověděl dermatologové.

Frédéric Fekkai, kmotr moderního kadeřního salonu, procházky skrze správně šamponování vlasů.

Krásný způsob, jak začít ráno

Jeden z mých oblíbených make-up umělců! Je osvěžující vidět make-up používaný na * reálné, * nefiltrované kůže.

Super chill

Co budeš dneska dělat? Ať je to, co je, doufám, že to zahrnuje nějaké make-up průzkum! Pokusím se (“zkusit” být klíčovým slovem zde) euforia inspirovaný pohled s touto barevnou paletou.

Paleta Warrior 3 ($ 20), Juvia je místo
I know… Not my usual scene, but I’m just gonna go for it and see where it takes me.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

And hopefully Snoop offers an interesting perspective on cooking in his book. If nothing else, I’m gonna guess it won’t be boring!

REKLAMA

Have a wonderful weekend, my friend. brzy na slyšenou. ?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *