Neděle s kartami kočka, make-up a krása blog maskot, sv. 609

DAPER DAYS

Módní novinář André Leon Talley kdysi volal karty “Odvážný miláček zenith z fólie koček,” a bez toho, že záložky dělali jeho známku vysokou módu kvůli jeho zálibuu za komplikovanou Haute Couture a jeho přes-the-top smysl pro styl.

Side note / Fun Fakt: Jeden jednou oblečený jako jiný tajný anděl Victoria každý den celý měsíc. Bylo tam spousta flitrů. A v případě, že jste přemýšleli, ano, peří na křídlech [ukázalo se být] poněkud problematický, protože nemohl pomoci, ale swat na nich (on byl přídavek, po všem!). Netřeba dodávat, že můj glue zbraň viděl hodně akce, že měsíc.

REKLAMA

Co jsem to říkal…? Oh, jo, i když byly karty známy v módních kruzích pro bohatou extravagancí, miloval jsem to, když se oblékl, což pro něj obvykle znamenalo jednoduchý, ale elegantní motýlek nebo bejeweled korunu.

Když jsem ho viděl poměrně necestklý připomněl mi jednodušší čas v našich životech, před slávou a bohatstvím, zpátky, když byl jen sladký a skabrantní spojenecká kočka, která mě následovala kolem mého apartmánového komplexu. ?

REKLAMA

Nevypadá obzvláště Dapper v těchto fotkách? Gosh, chybí mi ten hrnek!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *