Mac Studio Sculpt Definování prášku

Vzhledem k tomu, že jsem skončil MAC mineralizovat Skinfinish Natural (MSFN) prášek, jsem se konečně musel otevřít mé Mac Studio Sculpt Definiční prášek (SSDP), který seděl v mé skrýš, protože To bylo zahájeno v září 2014. Vím, že … Mám tendenci koupit věci a pak neotevřete ho několik měsíců.

Kompaktní náklady 37 dolarů za 10g a je vyroben v Itálii. Především jsem to koupil, protože tester v obchodě Mac se cítil tak hladký. Řekl jsem ma, že miluji MSFN a ona řekla, že je srovnatelná, ale ještě mnohem hladší. Byl jsem zaujatý! Byl jsem přizpůsoben stínu Light Plus.

Popis tohoto prášku Mac:

Tento dlouhý gelový influze prášek klouže na kůži a bez námahy se mísí za bezchybný vzhled. Vytvořeno pomocí technologie suspenze, ve kterém tento práškový vzorec začíná jako kapalina-gel a schne se do své práškové formy, aby se dostal zřetelný smetanový pocit. Lze nosit sama, přes hydratační krém nebo slouží k nastavení a stabilizaci make-upu. Představuje naprostý stavitelný pokrytí.

Ve srovnání s MSFN má SSDP SSDP. Chtěl bych to porovnat s práškem Mac blot, pokud jde o pokrytí. SSDP však není takový svítit jako prášek blotu (ani je uveden na trh). Opravdu kopínám design na povrchu prášku, z nějakého důvodu to vypadá opravdu futuristické:

Četl jsem online recenze, které si stěžovaly, že nemohli vyzvednout žádný produkt na jejich kartáče, a mohu pochopit, proč – Tento prášek je zabalen docela hustě do kompaktního, myslím, že primárně kvůli tomu, jak jemné jsou práškové částice. Udělal jsem bod, abych použil své přirozené vlasy nabristled Clarins Klarins Kabuki kartáč a zvedl prášek jen v pořádku. Takže udržujte tuto mysl – obecně syntetický kartáč nemusí také vyzvednout prášky.

Máš na sobě pár týdnů a já se mi líbí! Nabízí velmi bezchybný vypadající pokožku: rozostřuje jemné linie a póry, nevypadá dle cakey, a dává přirozeně vypadající zář. Dokonce mohu použít tento prášek, abych nastavil své pod očistorem, protože to není plochý matný prášek. Řekl bych, že na základě toho, jak to funguje, je to reakce MAC na přesýpací hodiny přesýpací hodiny okolní osvětlení.

Jediná slabost pro mě je, že nenabízí mnoho kontroly ropy, ale pro nadcházející zimní období měsíce, to není tolik znepokojení. Tento prášek by byl nejvhodnější pro normální pro suchou pokožku nebo kombinovanou pokožku – ale ne pro mastné typy pleti. Určitě bych to odkoupil!

Profesionálové:
• Rozmazení nedokonalosti kůže
• Není sušení
• přirozený hledá
• Dobrá škála barev (celkem 8)

Nevýhody:
• Není moc regulace ropy
• Drahý

Stash hodnota: 8/10

Have you tried MAC Studio Sculpt Defining Powder? What’s your preferred face powder?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

MAC foundation samplesI got 3 MAC foundations samples when I went in the last time to redeem my “free” lipstick for the Back to MAC program. I’ve now had the chance to try all 3 foundations at least twice each, so I can offer a first impressions type of review on them. …
November 23, 2015In “Beauty”

Project focus 10: Nars Light Reflecting loose setting PowderHappy 1st day of February!  Continuing with the next item in project focus 10, today we’ll look at the Nars Light Reflecting loose setting Powder: This product retails for $44 for a 10g jar. In Canada, it’s available at Sephora, Hudson’s Bay or Holt Renfrew.  I purchased mine from Sephora. I’ve had this…
1. února 2016 ‘Beauty ”

Favourites Lately: Late 2016This year I chose to do quarterly favourites so I’ve had lists for early 2016 (covering January to March) and mid-year (covering April to June), and now I’m showing my third quarterly favourites to cover July to September: It’s mostly sunny products but a little bit of autumn is creeping in……
26. října 2016 ‘krása “

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *