Collosol eau de lait čistící mléko

To je věc ve Francii, zřejmě.
Kdysi dávno, můj bláznivý strýc Karl (Lagerfeld) řekl, že předtím, než se koupí ve své obrovské vany, má své služby nalije celou láhev kololosolu Eau de lait čistícího mléka do křišťálových lahví, které se pak nalije do vany.

Nejprve … Kdyby Karlovy služky nalévá čistící mléko do křišťálových lahví jen proto, aby je nalijte do koupele, to znamená, že jsou pravděpodobně také dělat stejně redonk věci, jako je nalil Choupette vodu do křišťálových lahví před naplněním vodní mísy? Za druhé, celá láhev těchto věcí každý den? Ne, že to zní trochu Dokonce i pro KL?

REKLAMA

Collosol eau de lait ($ 18, 3,4 fl oz)

Toto věci bylo kolem ve Francii asi miliardu let, ale nyní je zde snadno dostupné v americkém slově na ulici je, že je to oblíbené mezi známými francouzskými herečkami a modely pro mytí obličeje, odstraňování make-upu a jako tělo čistící prostředek v lázni.

Kvůli tomu jsem měl vysoké naděje!

Ingredience

Aqua (voda), pEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, fenoxyethanol, styren / akrylátový kopolymer, olus (zeleninový) olej, glycerin, lauryl glukosid, polyglyceryl-2, dipolyhydroxystearát, parfum (vůně), kyselina citrónová, hydroxid sodný, akryláty / beheneth -25, kopolymer methakrylátu, ethylhexylglycerin, dicaprylyl uhličitan, glyceryl oleát, colofonium

Mimochodem, voní přesně jako lahve Johnson & Johnsonovy dítě Kolín nad Rýnem, které by mě přivedli, kdykoliv navštívili, což bych dab na mých drobných osmiletých zápěstí, jako bych věděl, co dělám, lol. To vám přináší cítit jako citrony a lilie a trvá celý den.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vůně je * velmi * silná – stejně silná jako stará škola dětská kolínská kolínská – a můžete se úplně dostat pryč s používáním jako parfémy, což je to, co dělám (já jsem jen trochu na zápěstí), ale můžu “T doporučit pro mnohem jinak …

Bohužel, jako tvář make-up odstraňovač, nebo dokonce jako obecný čistící prostředek, je to sotva adekvátní. Je jistě, že není tak schopný jako DHC je hluboký čistící olej.

Také – podstatné – mají citlivé oči? Jo mě taky. Pokud se to dostane kdekoli v blízkosti očí nebo mých řas, moje oči začínají vodou a bodat.

Ještě jsem to nezkoušel v lázni … budu. Nejprve musím sledovat svou křišťálovou vázu.

REKLAMA

2 z 5 srdcí.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *