Dole YouTube králíka díry: copánky!

Mám rád obrovské copánky!
Vždy mě můžete počítat za 1) Keanu Reeves film stejně jako 2) ledový latte, nicméně zábavný buchta? V těchto dnech, jsou pro mě zasaženi nebo chybí. Někdy nemůžete porazit rychlou stejně jako neudržitelnou buchtu pro pohodlí, nicméně existuje i dny, kdy náhodné strčování vlasů jen nebude dělat.

Jsem typ gal, který se naprosto potřebuje dostat z pyžamu velmi první věc v dopoledních hodinách; Jinak se cítím naprosto k ničemu, stejně jako v poslední době je to přesně stejná metoda pro mé vlasy. I Požadavek na styl mých vlasů, aby se cítil produktivní, což je důvod, proč jsem byl o copách.

REKLAMA

Poločasný holandský cop používal na chvíli, nebere také moc času dělat (méně než 10 minut), stejně jako se cítím hlavně praktické, když ho používám.

V minulém týdnu jsem objevil skvělé jak pro to video na Youtube. Je to první styl v tomto runduupu 10 stylů, stejně jako jsem ho upravil trochu využitím malých vlasových vazeb místo bobby piny.

Dude, sledoval jsem tolik pletených videí na Youtube v poslední době, stejně jako nechcete pochopit přesně, jak hluboko jsem narazil na králičí díru minulý víkend! Zaznamenal jsem spoustu roztomilých stylů, které vypadaly jednoduché, aby …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tyto všechny vypadají naprosto provinfiální.

Uvádím “ano” korunovační copánky!

Druhý účes je na mém seznamu úkolů.

Další video v tahovém stylu

Ty jsou tak rozkošitelné, stejně jako kreativní, stejně jako je osvěžující vidět copy na kratší vlasy.

Než jsem zapomněl, tady je jedno malé slovo rady, pokud se chystáte na cop: odvrátit se od zrcadla, protože pokud jste něco jako já, to dělá to jednodušší i rychlejší. Když cítím svou metodu s copem, místo toho, abych se podíval na svůj odraz, jak jdu, cop se otočí lépe.

REKLAMA

Věřím, že je to proto, že když jsem využil zrcadlo, jsem hyper vědomi přesně, jak se cop přichází spolu, stejně jako jsem s větší pravděpodobností, že to vezmu, stejně jako začátek, zatímco když se odvrátím od Zrcadlo, cop má tendenci pracovat sám. stejně jako to dělá tak jednou. Je to nejpodivnější věc!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *