Old Navy Leggings / Léto 2018: Šatna Try-ons a 50% sleva na prodej

Otázka: Kde se člověk hledá Mu’umu’u nebo Caftan v duchu paní Roper?

Odpověď: Mimo jiné (Marshall’s, cíl atd., A tak dále, všude), starý námořnictvo!

REKLAMA

Bohužel … Nenašel jsem nic ve volných pestrobarevných šatech, ale já jsem našel nějaký bláznivý roztomilý cvičení legíny na prodej za 50% slevu.

PADESÁT PROCENT!

Stejný moc, která mě nutí k 1) shimmy-shimmy-kakao-pop napříč rušným křižovatkou, abyste získali wayward dolarové bankovky uprostřed silnice a 2) odradí mě od placení plné ceny za cokoliv (také známý jako “i” M otáčení do mé matky “) prakticky – prakticky – dělal mě dva páry.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ale tady mě zastavilo: dřepy. Byl jsem zastaven dřepy. Žádný z kalhot nebyl 100% squat-důkaz. Nezapomeňte, že necítili flimsy, zejména dva, které jsem prakticky koupil (námořnictvo Polka-Dot jeden s mátou zelenou šňůrkou, a tištěný zelený pár s růžovým pruhem po boku). Tkanina na těch, které byly silnější než šampiona značky legíny na cíl, pro srovnání, ale tenčí než (mnohem ccaier) zele a senitas.

Ale když jsem se ohnul nebo ponořil do hlubokého testovacího squatu, viděl jsem štítku (a mé spodní prádlo) přes materiál, který byl … není dobré, takže jsem je nedostal. Moje legíny musí absolutně projít testem squatu; Jinak, jak jinak budu dostat J. Lo Booty?! Ta věc se nebude postavit.

Kdybyste měli většinou na sobě, abyste vypadali roztomilé, řekla bych pro ni. Jsou jasné, živé, měkké a vzory jsou velmi roztomilé. Doporučuji se snažit o pár s výškovým vzestupem (drží vše) a délku 7/8. Miluju mě asi 7/8 punčochů. Mají lem, který hity těsně nad kotníkem, takže spodní lem není zaplavuje do tvých bot, a nejsou tak krátké jako plodiny nebo capris, takže mohou projít, ya vědět, skutečné kalhoty.

Také, pokud se stalo, že sejdete šatny pro bydlení (nikdy nevíte), prosím, prosím, prosím, vymyslet dveře šatny s rukojetí, které jsou umístěny waaaaay nahoru daleko za dosah průměrného batole, protože když jsem se snažil tyto Zapnuto, tam bylo několik dětských momentů, kdy Connor popadl dohodu a já jsem se bála, že moje @ss bude flash nic netušící cizince!

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. T-g-i-eff.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *