Rozmazaný kočičí oko Den 4 s upřímnou krásou Získejte ji společně paletu oční stíny

dnešní rozmazané kočičí oči; Opravdu to miluju!
Nechte to na kočičí dámu milovat rozmazané kočičí oko, hahaha! To je ještě další pohled – řeknu “inspirovaný” tutoriálovou kartu, která přichází s upřímnou krásou, která se dostane společně paletu oční stíny.

Jen čtyři oční stíny
Výukový program naznačuje použití béžové stínu po celém víku jako základna, ale myslel jsem si, že by na mě mohl vypadat trochu podivné, takže jsem vykopl matný hnědý odstín (měkký bronz) na vrcholu béžové, aby definoval můj záhyb.

REKLAMA

Gosh, tyto stíny se mísí tak dobře! Ale to je jen jedna z úžasných věcí o této paletě.

Mňoukat!
Můžeme mluvit o rtech na sekundu, protože potřebuji vědět, jestli někdo jiný tam byl v tuhých balzámech na rty? Jsou tak můj džem, což je trochu vtipné, protože až do nedávno jsem byl v posledních několika měsících pevně týmovou týmovou rtěnkou. Moje předchozí logika rtu bylo, že když budu nosit něco na mé pout během pandemie … to muselo trvat dost dlouho pod mou maskou, abych zajistil, že bych nemusel pokračovat v odstranění mou masku, aby ho znovu naplnila.

Vím, zajímavá logika. ?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vypne tónované balzámy jsou úžasné volby ne-dramatu / nízkého úsilí, protože můžu 1) snadno aplikovat jeden bez zrcadla (dělat to právě teď, ve skutečnosti) a 2) odstranit to stejně rychle s tkáň, když se chystám maskovat. Plus, Ahoj vlhkost! (SIDE POZNÁMKA: Moje rty byly v poslední době suché.)

Tento naprostý švestkový tónovaný balzám podle původu se nazývá noční květ a je to nízká klíčová epická z hlediska vlhkosti. Dostávám staré škole kliniky černé medové vibrace z barvy, protože to vypadá šílená tmavá v tubě, ale je to jen naprostý plovitý odstín, když je aplikován.

Noční rozkvétání párů opravdu dobře s lauvy, taupes, hnědé a bronzes, a.k.a. Všechny barvy v upřímné kráse dostat ji společně paletu. Je to také naprosto dost na nošení s jen holé kůže a řasenka.

V případě, že se zajímáte, voní, voní a chutná málů, ale není to ohromující.

Hydratační, naprostý a jen krásný
Další věc, kterou jsem byl ve: pohled sotva – tam červenat. MAC teplá duše je pro to úžasná!

Láska ya, mac teplá duše!

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. TGIF! ?

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *