Jaký je nejlepší nákup make-upu, můžete vytvořit $ 5 nebo méně?

Realita je, že tam jsou tuny fantastického rozpočtu plánu kosmetických výrobků, nicméně zde je jeden, který se mi líbí za $ 3.49: Essence gel očních očních.

Snažili jste se předtím? Jsou to tak skvělé! – Vodotěsný, odolný proti rozmazání, neuvěřitelně hladké, stejně jako jednoduché použití. Stejně jako jsou jako Hulk, když je dostanete na víčkách. Absolutně nebudou zveřejní, pokud se neptáte opravdu, opravdu pěkně.

REKLAMA

Jsem v husté fázi fáze kočičí očního oka, takže to byly v poslední době můj jam. Byl jsem střídavě s tekutinami Mac, stejně jako NARS oční barvy, aby poskytovaly produktové produkty vydržet déle.

Chci říct, $ 3.49! To je menší než Starbucks, stejně jako jsou nabízeny kolem lokality – drogerie, Ulta stejně jako online.

Což mi připomíná, Ulta obchod se otevírá několik mil ode mě v San Rafael. Ve skutečnosti to může být otevřené ideální teď … Věřím, že to vyžaduje rychlý výlet.

REKLAMA

Co je to nejvíce bad- @ ss sub-$ 5 make-up produkt, o kterém můžete věřit? Nebo, pokud to můžete udělat, kombinace produktů, které přidávají až 5 dolarů nebo méně? Stejně jako jistý, prodej i eBay nabídky.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *