OPI si vybrat lávový tok

, který jsem zpochybnil, abych věnoval jednomu polštině na nehty publikoval za týden, protože mám tak četné netrpělivé v mé skromné! I modifikace mého lakování na nehty pravidelně však nejsem vždy disciplinovaný dostatečný k fotografování manikúru. Přál bych si to změnit! Tento týden sdílím s vámi mani, který jsem použil minulý týden, opi zvolil lávový tok.

Tento stín byl součástí OPI Hawaii Collection od jara 2015. Vybral jsem toto polsky za $ 5, když jsem vytáhl hodně OPIS.

Na stránkách OPI je tagline pro toto polštiny:

Můžete cítit teplý třpytivý z této zlaté červené.

Nebyl bych to jen telefonovat to červeně. Registruje se jako jasně červený korál, protože zlaté třpytové skvrny.

Aplikace byla vánek, tady je první nátěr:

A tady je druhý nátěr:

Stejně tak jsem opravdu ohromen časem opotřebení, to je přesně to, jak se manikúra dívá na den 7, těsně předtím, než jsem ho odstranil:

Některé návrhy opotřebení, malý kousek čipu na palci na straně (což je místo, kde jsem obecně využíval k odlupování věci nebo kopat do něčeho, heh). Pro referenci využívám orly nastalování, pak orly border jako báze, pak aplikuji posm horní kabát. To jsou moje základní základna, stejně jako horní kabáty.

Viděl jsem blog lak na nehty, který ukázal láhev / čisté záběry, jako je tento (omlouvám se, že jsem si nepamatoval, který blog to bylo, budu propojit, když to zjistím), stejně jako já jsem opravdu rád, jak to ukázalo, jak to ukázalo detaily Oba čisté, stejně jako polské – právě tady se snažím emulovat. Chtěl bych věřit, že polský pokles střílel pár obrázků nahoru je můj podpis polský láhev obraz!

Zde je close-up shot láhve, stejně jako nehty – je to plné zlatých třpytivků, kteří skutečně lustry za denního světla. Odstranění polských potřeb poněkud mnohem více úsilí kvůli třpytivím, avšak ne jakýkoli jak náročný jako full-on se třpytí.

Opi Go s lávovým tokem je ideální slunečný stín, stejně jako vypadá, obzvláště pozoruhodná na opálené kůži. Jaký je váš současný preferovaný slunný lakový stín na nehty?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Recenze: Essie Gel Couture připnul nahoru a top Coatfinally, Essie vychází s jejich verzí “gel” lak na nehty. Obvykle odmítám gel lyže, které nevyžadují UV lampy. Zaplatil jsem úzký zájem o hodnocení na nedávném zabil “gel” polských vydání, které tout: vynikající lesk! Hladký povrch! Dlouhé na sobě! Nakonec se nezdolávají, aby …
3. srpna 2016 ‘Beauty ”

Kolektivní lakové akvizice na nehty, které jste viděli ve včerejším příspěvku, jsem bít všechny vítěze, stejně jako Marshalls v roce 10km poloměr mého domu minulý měsíc. Stejně tak jsem šel do svého preferovaného salonu krásy Salon Supply, který nabízí leštění pro levné – stále měli Essie nákup 4 Get 2 zcela zdarma nabídka, a …
5. února 2016 ‘Beauty ”

Jak to dělám mé manicury realizované právě nedávno, že jsem nikdy nemluvil přesně, jak dělám mé manikúry, takže je čas na léčbu. Promluvím si o krokech, které mám, abych tvořil nehty, stejně jako ukázat nástroje, které používám. Odstranění stávajícího polštáře jsem zřídkakdy bez laku na nehty, takže první krok jsem si …
15. května 2017In “krása”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *