Věci, které mě dnes rozesmívaly …

Hej, příteli. Promiň, jestli jsem dnes mia. Musel jsem udělat nějaký čas, abych spustil některé vánoční pochůzky, takže jsem byl venku. Přemýšlel jsem o tobě, protože jsem viděl několik věcí, které mě smál, stejně jako toto znamení …

Víš, že je to pravda! Viděl jsem to v některých náhodných tchotchke obchodu v Corte Madera Village Mall dnes, ale vím, že jsem viděl něco podobného na etsy.

REKLAMA

Také jsem se rozběhl do Z Galerie, abych zjistil, zda tam byly nějaké vánoční ozdoby na prodej (ještě ne, Darn) a viděl tuto talíř, která mě úplně udělala prasknutí.

#word #stretchyParty #Pajamajeansyo.
Pak, v městských endfitterech, tato kniha …

Na mém seznamu čtení
Haha! To mě nutí myslet na čas, kdy můj přítel Cindyho babička omylem změnila kanál na MTV a byla velmi zmatená broskvemi a smetany Video by 112 (ona vlastně se zeptala: “Je to komerční pro ovoce?”).

Také, FYI, to je to, co se stane, když váš manžel dělá jít do Rei, aby se podíval na nože pro bajillion. Všimnete si věcí …

Zvýrazněte ty vnitřní rohy, medvěd grylls!
Věci jako Dirty Bear Grylls je na tomto balíčku pro přežití nůž … Všimněte si, jak jeho tvář je blátivý, ale jeho paže není?

REKLAMA

Tak divný. Téměř vypadá, že dělá glam glow bahenní masku?

A proč jsou vnitřní rohy jeho očí a dolních lasových linií naprosto bahno? Úmyslně je opustil zapalovač, aby rozjasnil svůj celkový vzhled? Protože pokud ano, velké UPS, pane Bear Grylls! Zdůrazňuji své vnitřní rohy, stejně jako každý den. funguje jako kouzlo.

Je to vole čistý?
Anywho, doufám, že jste dnes měl hezký den. Do pátku!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *