Mac Jeremy Scott Rec X 9 budoucnost emoce se vyrábí míchání

pomocí spokojeného melodie, stejně jako žijící ve stereofonním, dvě rtěnky z nového mac Jeremy Scott Collection, smíšené společně.
Vážně, toto balení je úžasné! Všechny podrobnosti jsou tam naprosto. Jedná se o paletu rty, lidé. Nicméně je to úplně vypadá jako mixová páska. Vidím to, že sedí na podlaze mé bitové Red Honda Civic Zpět v den. (SIDE POZNÁMKA: Bylo by plné melodií, které jsem zaznamenal z rádia na KMEL.)

Toto není páska Mac Mix, OBS. Je to $ 25 mac Lip X 9 budoucnost emoce paleta rty, stejně jako to má devět z macových nelesklých rtěnků uvnitř, takže matný, zesilovaný, stejně jako satén dokončí v jasných, stejně jako hluboké odstíny jako růžová, fialová, oranžová – the silná trasa. Je tu jen jeden nahý, stejně jako cokoliv jiného je jako Bam!

REKLAMA

Na rozdíl od palet na rty, kde, když se ponoříte čistý nebo prst do pánve, jsou tak měkké, že jste do nich neúmyslně kopat nehty, že na ně jsou obtížné, že je to obtížné i typ tuhého. Nepoužívají přesně, stejně jako oni určitě cítí trochu sušší než typický pro Mac … když je nosím, mám pocit, že požadavek nepřetržitě vložte balzám na rty, předtím i po.

To řekl, pokud nemáte velmi suché rty jako já, stejně jako odlupování není nikdy problém pro vás, je to zábavná paleta, zejména pokud chcete míchat barvy. Můžete v podstatě hodit jakýkoliv typ těchto odstínů, stejně jako produkci něco hezkého.

Stejně jako, včera jsem dělal nějaké experimentování, stejně jako já vlastně smíchal dvě nebo tři barvy bez jakéhokoliv typu pravého rýmu nebo důvodu, stejně jako to, co vypadalo krásné (alespoň jsem věřil, že je to tak).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jediná věc je, jsou velmi sušení.

Violetta smíšená s divokými vzpomínkami
Šťastný melodie smíchané s dýcháním ohněm
Také MAC místo uvádí, že všechny devět odstínů jsou Le, ale mohl jsem přísahat, že Morange byla trvalá?! I dunno … Detaily, schmosmoils.

Ať tak či onak, kombinace nebude navždy kolem, takže pokud se chcete dostat do mixu – hahaha! – Nečekejte také dlouho.

REKLAMA

Mimochodem, tento styl Jeremy Scott Guy je tam docela venku … je to tak, že člověk mladík v klubu v roce 90. letech, kdo by ukázal stejně jako oslava pomocí jeho bitové sestry péče medvědí mikina.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *