Příliš úžasné pro instituci Maxe Max v Pocket Balm Balm

$ 12 také úžasné pro instituci Max v kapesních balzám v # 1 polibek polibek (top), stejně jako # 2 růžová růžová (dole)
“Dívka, podívej se dnes v těch Dope- @ SS náušnice.”

Jedná se o nové $ 12 Umělec Max v balzámách kapesní rty z stejně úžasné pro školu. Jsou nabízeny ve třech odstínech, stejně jako ten, který používám, je # 2 růžová růžová.

REKLAMA

Haaaay.
Použil jsem tyto kdekoli včera, stejně jako jsem dostal spoustu komplimentů na mých špercích …

Haha, absolutně srandu. Nicméně daleko ode mě odmítnout vnitřní divu naléhá na přecenění. I on-line nadměrným přístupem.

Roztomilý v “zatraceně, je to kočičí rockin ‘monobrow?!” Druh způsobu, stejně úžasné pro instituci MAX v balzámách kapesní rty jsou opravdu rty.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Příliš úžasné pro instituci Maxe Max v Pocket Balts v # 1 Kiss polibek (top), stejně jako # 2 růžová růžová (dno)

Technicky nejsou náušnice … Ale s odnímatelným klíčenka, můžete je klimat na make-up sáčku, svůj klíčový kroužek, váš batoh nebo, yup, kolem uší, aby předstírají, že jsou náušnice kočičí kočičí.

Příliš úžasné, stejně jako roztomilé!
Pojďme si udělat … Chtěl jsem si to vyzkoušet, protože vypadají jako něco z obchodu s kyčlí v Japantown, nicméně, jak by to mělo štěstí, balzám uvnitř je skutečně dobrý! Hydratační, lehce tónovaná vzorec má bomber, stejně jako mango semenné máslo, stejně jako nejsou lepkavé, pohodlné, stejně jako chuť, stejně jako zápach trochu jako maliny.

Nommage.

12 dolarů stejně úžasné pro instituci MAX v balzámech kapesních rtů
Oh, stejně jako prosím, všimněte si všech Kittehs. Síla k kočkám dámy! – Protože věřím, že Anke Weckmann, ilustrátor, který vytvořil balení, je součástí kmene CCL. Pinová práce, stejně jako radujte se v pochopení, že naši lidé, bláznivé kočičí ženy světa, které pomalu převzali …

Meow je o čase ukradené max v kapse, můj kolega kočičí fanatic. Jsou na Sephora pro omezený čas za $ 12.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

REKLAMA

P.S. Potěšená katurday, příteli! ? Doufám, že tento víkend děláte něco zábavného. Jsem mimo něj, protože jdu do salónu krásy, Yay!

Požaduji své kořenové okolnosti opravené ASAP, stejně jako požadavek na to, abych zjistil, co dělat s mými vlasy. Je to prostě … je to dlouhé, stejně jako tenčí, než to bylo využito být, stejně jako já jen vstát každý ranní pocit, jako Sebastian Bach.

Mohu to vytáhnout, nicméně nemůžu. Nápověda požadavku.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *