Aveda indický západ slunce kolekce: Tyto západ slunce odstíny jdou spolu dobře

OK, jakmile jsem viděl tuto sbírku, věděl jsem, že by to bylo ideální pro moji pearl. Ona a já jsme spolu šli do umělecké školy a mají dlouho, protože miloval spolupracování.

Jsme v podstatě jen obrázky a tlačit se z našich komfortních zón. Má pozoruhodný styl a její make-up je typicky jen řasenka a rtěnka (pokud vůbec). Limitovaná edice Aveda Indian Sunset Collection je ideální pro gals, jako je ona, která obvykle nosí odvážnější make-up, ale stále si chtějí vyzkoušet nějakou barvu.

REKLAMA

Aveda nourish-máta čistá minerální barva rty v naprosté creove $ 17, nutish-máta lip lini na jaře růže $ 17, okvětní esence essence jednoduchá barva očí v pouštní hlíny, broskev nektar, lilac glow, a amethyst svítí 15 dolarů, okvětní lístek esence obličeje akcenty v tesserae a Meruňka šeptá $ 24, okvětní lístek Essence Eye Definer ve fialovém květu a mořské kapradí $ 17
Sbírka obsahuje 11 nových odstínů pro oči a rty, včetně čtyř stínů – dvě fialové a dvě oranžové odstíny. Moje oblíbené jsou Ametyst Dawn (fialový satén) a pouštní hlína (matný, zemitá oranžová), které jsou odstíny, které jsem použil na Pearlově víčku a vnějším rohu.

Na pearlově pleť tónu, zemité odstíny vypadají opravdu přirozeně a zcela zvyšují slunečnice-babe atmosféru, kterou se vždycky děje.

Purpy vibrují tak láskyplně s teplými odstíny. Vložil jsem broskvový nektar do jejího záhybu a lila záře ve svém vnitřním rohu.

Tato kolekce je ideální pro holky jako Pearl, protože stíny pro vás dělají práci. Zavolám stíny, jako je tato slap-and-go, a západ slunce odstíny prostě jdou spolu tak dobře.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

K dispozici jsou také dvě očních očních řadách – fialový květ a mořský kapradí – a obě odstíny jsou nádherné. Použil jsem fialový, aby se přidal trochu extra oomph na perlovou lasovou linii.

REKLAMA

Klenotní tóny jako tyto budou lichotí nikoho. Protože Pearl nemá obvykle nosit make-up, fialová vypadá měkčí než černá a udělala mnohem více pro barevný příběh, mnohem více než hnědý by měl.

Lipová vložka je všestranný stín, který by fungoval pod mnoha různými nahými rtěnky, ale zvolili jsme jen vložku. Je to nahý, který je stále ideální pro mé slap-and-Dash dámy, ale stále doplňuje stíny. Teplo parních párů s zemitými tóny na očích a náznak růžové hraje do měkkých fialových tónů, což vytváří soudržný vzhled, který není monotónní.

Celkově si myslím, že se jedná o velkolepý sběr pro sezónu.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *