1 Paleta, 2 Vzhled: Youngblood kosmetika Perfektní pár Minerální oční stíny Duo

Mám ráda oční stíny Duos, protože se zbavit dohady, stejně jako to jednoduché zjistit, které stíny jdou dobře.

Youngblood Kosmetika je pro mě novou značkou, stejně jako když jsem právě nedávno vyzkoušel jejich produkty poprvé, byl jsem opravdu ohromen jejich očním očním duše, zejména mladých kosmetikou dokonalé páry minerální oční stíny duos a charismatický.

REKLAMA

Desa má tmavě královské modré třpytivé oční stíny, stejně jako zapalovač levandule / šedá, zatímco charismatický má čokoládové hnědé oční stíny, stejně jako třpytivé broskvové růžové.

Věřím, že oba jsou opravdu pěkní, ale charismatický mluví s mou duší. Je to naprosto můj typ oční stíny, protože barvy jsou jemné, stejně jako také trochu jiskřivý.

Youngblood kosmetika perfektní pár minerální oční stíny duo v přání (l) stejně jako charismatický (r)
Youngblood Kosmetika Perfektní pár Minerální oční stíny Duo vzorníky Charismatic (první dva), stejně jako přání (druhé dva)

Pro startéry jsou tyto stíny extrémně pigmentované, ale stále hladké, stejně jako boxy. Struktura mi připomíná velký problém očních měsících Kat von d. Jsou poněkud práškové, když se vzbaví, ale nedošvíte k žádnému typu nepořádků nebo po účincích, když jsou aplikovány.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Líbí se mi vzhled i pocit charismatické tolik, že jsem se rozhodl vyzkoušet dva různé oční stíny s ním vypadá. Pro první pohled jsem použil lehčí odstín kolem víček, stejně jako pak jsem lehce ochukl tmavě hnědý odstín do vnějších rohů.

Pak pro můj druhý vzhled jsem v podstatě opačný. Pohrazoval jsem tmavě hnědé oční stíny kolem víka, pak využila pinky barvu, aby se rozplynul okraje. Podobně jsem využil tužku čisté, aby se tmavě hnědá oční stíny na mé dolní lasové linie …

Líbí se mi metoda, které tyto oční stíny cítí stejně jako vzhled! Věřím, že Charismatic bude určitě jedním z mých eyeshadows, když jsem ve spěchu, abych se dostal z domu. Stejně tak by bylo fantastické pro cestování, protože kompaktní má pěkné zrcadlo.

REKLAMA

Pokud byste chtěli vidět, co má ještě mladý mládež nabídnout, zkontrolovat je na Ybskin.com. Oba tyto duos zde jsou nyní nabízeny za 28 dolarů.

Také v situaci, kterou jste zvědaví, tady je to, co používám na mé tváři: PUR kosmetika hydrafluid vodní sérum nadace v opálení (zde je plné vyhodnocení, stejně jako vzorníky) // mac kosmetika červenat ve sladkém jako kokoa // dior diorskin Brow Styler Gel in Brown // Take Dealt s mnohem lepší než sex řasenka (který jsem zmínil v nedávném oblíbeném videu zde) // kousat krása zakázková rtěnka, kterou jsem udělal v nyc! V tomto fantastické zkušenosti jdím více hloubkou v tomto publikování na kousku krásy.

Líbí se mi to, co jsem doposud viděl z mladistvých kosmetik. Máte nějaký typ oblíbených z značky, kterou bych měl zkusit?

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *