Stres Pečení při sociální distancování: nádherný bezlepkavý glazovaný citron borůvkový bochník!

Získejte tento báječný v bříško, asap.
Tento hrnek od kate rýč stručně vyjadřuje přesně tak, jak se cítím o tomto bezlepkověné glazované lemonové borůvkové boaf. ?

Moje přesvědčení přesně! (Hrnek Kate Spade)
Ale opravdu, můžete to mít na čaj, snídani, brunch, oběd, večeře, snack čas, stejně jako to naprosto funguje pro dezert, taky! (Tak obecně všechna jídla.)

REKLAMA

Nádherné borůvky krásně rovnováhu s kolejí citronem, stejně jako práškový cukr glazura je juuust dost. Je to neodolatelné, dokonalé partnerství ostré, stejně jako sladké.

Oh, stejně jako textura?! Velké množství bezlepkových dortů, stejně jako bochníky mají hustý, tvrdý drobek, nicméně toto světlo stejně jako načechraný.

Jaké je tajemství?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Je to zakysaná smetana! To dělá každé kousnutí tak hedvábně, že to třikrát se roztaví v ústech.

Tento dort je božský, ale musím vás upozornit … Existuje silná možnost, že budete bombardováni s požadavky, abyste ji opět pečovali stejně jako ještě jednou i znovu. stejně jako znovu. Chápu to od té doby, když jsem to velmi nejprve sloužil k El Hubu, stejně jako Connor Claire, vzali pár kousnutí a s dortem stále plněním v jejich cherubících tvářích, požádal mě, abych to udělal znovu!

Bezlepkový glazovaný borůvkový bochník

POPIS
Tvrzené práškovou glazurou, tento blumový blump borůvek, stejně jako tangy citron poznámky produkují nejlepší rovnováhu ostrých i sladkých. Je to obzvláště okouzlující jako odpoledne léčit s čajem, nicméně funguje velmi dobře na snídani také (mohu to potvrdit!). Pokud nemáte žádný typ bezlepkové 1-do-1 mouky, žádné starosti. Je to stejně chutné s full-lepkovou univerzální moukou.

Příprava času: 25 minut

Doba péče: 50-65 minut

Celkový čas: 2 hodiny (včetně doby chlazení, jakož i glazury prep)

Výtěžek: 1 bochník (dělá 8-10 skvělých řezů)

Ingredience pro bochník

1-1 / 2 šálky (213 g) bezlepkovou 1-to-1 mouku (mám rád krále Arthur lepek zdarma určí pro měřítko, nebo Bobův červený mlýn bezlepkový 1-na-1 Pečení mouky)

1/2 lžičkového prášku

1/2 lžička jedlá soda

1/2 lžičky soli

1/3 šálku (71 gramů) máslo, změkčené na teplotu prostoru

1 šálek (225 g) Cukr

2 velká vejce při teplotě prostoru (z lednice je v pořádku, ale budou trvat déle, než začlenit)

1 lžička vanilkový extrakt

1 lžíce strouhaných citronů zest

3 lžíce čerstvé citronové šťávy

1/2 šálek (115 gramů) zakysanou smetana

1 šálek (142 gramů) borůvek

Ingredience pro glazuru

1 Cukrářský cukr (115 g)

1 lžíce se odpaří mléko (nemusíte to všechny požadavky, stejně jako můžete nahradit celým mlékem)

REKLAMA

INSTRUKCE

Předehřejte svou troubu na 350f. Mazivo 9 x 5-palcový bochník pánev, stejně jako potom řádek s pergamenovým papírem.

Připravte si suché komponenty šleháním mouky, prášku na pečení, jedlé sody, stejně jako sůl ve velké misce. dát stranou.

Připravte mokré složky smetanovým máslem, stejně jako cukrem na střední rychlost po dobu 4-5 minut buď ručním mixérem nebo stojanovým mixérem s pádlem. Když je to bledě v barvě, stejně jako můžete rychle tlačit špachtle do směsi s bitovým odporem, můžete postupovat na další krok.

Přidejte první vejce do mísy míchací mísy s mokrými přísadami, stejně jako směs při střední rychlosti až do dobře kombinovaného. Opakujte s druhým vejcem, stejně jako mixem. Přidejte vanilku, citronovou zest stejně jako citronovou šťávu, stejně jako smíchání až do začleněny.

Uchopte svou misku suchých přísad, stejně jako využívat lžíci nebo lopatku lehce skóre tři řádky do mouky oddělit směs do třetin. Přidejte jednu třetinu suchých komponent do mísící mísy, stejně jako mix na nízké rychlosti, dokud není sotva právě začleněna (nechcete nadměrně kombinovat). Přidejte polovinu zakysané smetany, stejně jako mix znovu, stejně jako nízká rychlost. Přidejte ještě jednu třetinu suchých komponent stejně jako mix. lopatka v druhé polovině zakysané smetany, stejně jako mix. Přidejte poslední třetinu suchých komponent stejně jako mix.

Skládejte v borůvkách s špachtlí.

Nalijte těsta do pánve bochníku, stejně jako pak ji rozprostřete s špachtlí.

Pečeme po dobu 20 minut, stejně jako pak překlopte pánev, takže strana, která se zabývají zadní část trouby, čelí přední straně. Pečeme po dobu navíc 30-45 minut, nebo nahoru, dokud se párátko vložené do středu vyjde čisté. Pokud zjistíte, že vrchol se dostává stejně hnědá, volně zakryje horní část s hliníkovou fólií.

Skřílejte bochník uvnitř pánve po dobu asi 20 minut, stejně jako jej nastavit na kabelový stojan do úžasného úplného.

Zatímco bochník je chlazení, připravte glazuru integrací cukrářů cukru, stejně jako polovina odpařeného mléka s kabelovým šlehačem. Pokud se glazura stále není dostatečná k nalévání, pak přidejte druhou polovinu mléka. V tomto bodě, pokud je to ještě takéTlustý, přidejte trochu mléka najednou, až do té doby, než je tenký dostatečný k tomu, aby slizovalo nahoře bochník. dát stranou.

Nastavte plech nebo desku pod kabelovým stojanem. Zatímco dort je stále teplý, nalijte glazuru nahoře. Nechte ji nastavit na 10 až 15 minut.

Yummy bochník můžete uložit do vzduchotěsného kontejneru při teplotě prostoru až do tří dnů. Pokud máte nějaký typ doplňků po třetím dni (který se dochází k extrémně otázce), nalepte zbytek v lednici.

Užívat si! ?

Vaše přátelská společenství odvolání narkoman

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *