Jaké jsou vaše 5 oblíbených výrobků pro tvář make-upu?

Opravdu jsem se potěšila vidět vaše oblíbené pět včerejší oční produkty. Viděl jsem tuny skvělých výrobků, které sklouzly z mé radarové obrazovky (ale musela se vrátit zpět). Teď pojďme mluvit tvář produkty dnes.

Pro formální přepis oficiálního záznamu z oficiálního make-upu, mám akné-náchylné (zejména kolem oblasti brady, boo) kombinace suchých / mastných pleť, a to jsou nejlepší pěti obličejových výrobků v současné době rockin ‘moje loď …

REKLAMA

Laura Mercier bezchybný Fluide Foundation ($ 48) – Musím znít jako zlomený záznam s tím, jak jsem vždy zpíval bezchybný fluide chvály, ale Dangit Miluji věci! Myslím, že je to jedna z nejlepších tekutých základů tam meow.

Mac Prep + Prime Natural Radiance Base Visage ($ 41) – v současné době závislý na tomto základním primeru: já. Používal jsem to denně.

Smashbox photo Dokončit pórový snížení nátěru ($ 39) – Líbí se mi tolik, že jsem dostal zálohu během Sephora VIB Prodej … I když nejsem ani na půl cesty skončil s mou současnou láhev.

Přesýpací hodiny okolní osvětlení červenat paleta ($ 58) – Když nejsem testování jiné červenat a může použít cokoliv mé srdce touhy, dostanu tuto paletu.

Guerlain Perles d’Etoiles osvětlující perly ($ 60) – neuvěřitelně posedlý tímto (řekl v Singsongy hlasu)! Dává mi to magický svátek Guerlain Glow.

Vaše tah, kotě. Jaké jsou vaše pět oblíbených výrobků pro tvář makeup?

REKLAMA

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

P.S. Radost Hump Day.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *