TBT: Mac větvička

V dnešním návratu čtvrtek příspěvku, jsem ukazoval Mac Twig Rtěnka:

Barva sama o sobě není skutečně návrat, i když jsem ochoten vsadit peníze, že stín byl kolem vzniku Mac. Ale co je TBT o této rtěnku je kulka. Je to stříbrný. A ne, není to omezené vydání.

Všechny rtěnky MAC využívaly, aby byly v těchto čistých stříbrných trubkách. Nemůžu si vzpomenout na přesný rok, který jsem si koupil, ale jsem si docela jistý, že tato rtěnka je blízko 10 let. Trubky rtěnky skutečně vypadaly jako stříbrné kulky. Tyto dny, kromě omezených edičních sbírek, MAC rtěnky jsou umístěny v přesně stejném tvaru, nicméně v černých trubkách (rutinní linie, ne mineralizační bohaté):

Stříbrné trubky nemělo mac logo na vnější straně. Ale ještě předtím, trubky nebyly opravdu zaoblené kulky, přišli jsme se spolupracovat s Mac, oni měli prostě ploché topy:

Zdroj – originální trubka MAC rtěnky vlevo.
Už nenoste svou trubku větvičky na rtech, ale když jsem to dal do nosu, vůně je přesně stejně jako když jsem to nejprve koupil. Vzorek to dobře v pořádku na mou kůži:

Bylo navrženo, že snad starší vzorce se všemi konzervačními látkami, stejně jako “špatnými” přísadami, které s největší pravděpodobností pomohlo udržet rtěnku od otáčení (ve srovnání s přesně, jak rychle novější Formulas tah – měl jsem Mac Peachstock od svobody londýnské sbírky do 3 let).

Zde je srovnání mac větvičky (popsané MAC jako “měkké tlumené nahnědlé růžové, v saténovém vzorci) proti jiným podobným odstínám z mého stash, l na r:
• Shiseido Perfect Ruge Růžová Mesa PK303
• Lise Watier Rouge Fondant Ultimate Sandra
• Mac Cosmo (Amplified Creme)
• Mac Twig.
• Rimmel trvalý povrch kate mech v 08
• Illamasqua GlameRe Nude Rtěnka v Minx
• kousnout krásu světelný crème rtěnka ve pižmu

Koupil jsem si Mac Cosmo jako náhradu za větvičku, stejně jako i mnohem dávám přednost přes větvičku – je to teplejší, stejně jako méně hnědá – více nositelné pro každodenní. Nejbližší shoda hodně je opravdu Shiseido (je to vlasy chladnější), což je fantastické, protože se mi líbí shiseido vzorec.

Hodil jsem do kousky kousnutí ve svinci do mixu, i když to není opravdu blízká shoda (je to stejně teplá) … hlavně proto, že jsem jen nedávno nedávno otevřelo, že světelný crème duo, které jsem koupil poslední Vánoce :: Facepalm :: druhý Konec obsahuje Retsina, která je bledý nahý stín. Ještě jednou jsem připomněl přesně, kolik toho mám!

Máš na paměti, když MAC rtěnky byly ve stříbrných trubkách? MAC rtěnky jsou nyní CAD $ 20 každý, ale věřím, že jsem zaplatil 14 dolarů na větvičku. Má někdo v mysli přesně, kolik MAC rtěnky bylo před 10 lety?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Back to MAC suggestionsI’ve collected 6 MAC products to return to MAC!  They’re not all empties – most of them are expired products or products that just didn’t work for me. For those of you may not be familiar with the program, this is what MAC’s site states: since we share your commitment to…
August 20, 2015In “Beauty”

Massive PurgeYou may recall that the main objective of this blog originally was to reduce my beauty stash. ^^’ I had a three-pronged plan: A) stop buying more (No-Buy / Low-Buy) B) utilize up what I have (empties aka trash Stash) C) get rid of products that I no longer use…
January 18, 2018In “Beauty”

PP12: Guerlain Rouge G Lipstick in GaranceThis is the last of my catch-up posts for job Pan. I’ll be back in sync next Monday. 🙂 Today I’m taking a better look at an product that has made a few appearances on the blog before however never had its own limelight – the Guerlain Rouge G lipstick in…
October 13, 2016In “Beauty”

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *