Jaká je vaše rutina pro mytí obličeje?

Oh hai, holé kůže!
Vaše ranní rutina? Váš večerní rutina? Cokoliv se cítíte jako sdílení. Jaká je vaše rutina pro mytí obličeje? Využíváte micelární vody? Make-up ubrousky? Využíváte žínku? Chápu, že je to trochu jinak.

Pro mě, v dopoledních hodinách, já jsem se rozumu, když se probudím, stejně jako přesně tak, jak to dělám, záleží na tom, jak se moje kůže cítí. Využíval jsem retinol v noci (Kate Somerville), stejně jako se snažím rampovat tolik, kolikrát jsem ho využil tři noci týdně (pomalu … to trvale trvale, protože moje pokožka jen vyděšená vlevo, stejně jako vpravo) , Nicméně, pokud moje dohoda se necítíte tak dobře suché nebo citlivé v dopoledních hodinách, budu využívat Clinique Creamy Cleanser – ten v ekologicky šetrné tubě (omlouvám se, že jsem na jméno právě teď). Budu masáže, že na mou suchou pokožku, pak vezměte teplou, čistou žínku, stejně jako využít toho, aby ho otřete.

REKLAMA

Pak otočím vodu, takže je to led chladno, stejně jako posypeme mým dohodem s párkrát, protože to opravdu pomáhá mě probudit.

A pak ráno, když se moje kůže cítí Super Super Super Super, stejně jako pevně nebo jinak nepohodlné, posypeme mým dohodou s vlažnou vodou, stejně jako pečlivě blotem suchým ručníkem.

Ve večerních hodinách, rád dělám dvojité očistit, takže rád začít tím, že eliminuje make-up s čisticím prostředkem oleje (DHC, stejně jako čerstvé jsou mé oblíbené), které masáže na tváři. Žádná voda. Jen dvě čerpadla oleje, masáže to, stejně jako to, aby to rozbije, co se může rozejít. Pak opláchnu, co můžu s teplou vodou.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Dále, zatímco můj obchod s je stále mokrý, budu chytit dohodu s čistícím prostředkem (buď přesně stejný Clinique, kterou používám v dopoledních hodinách, nebo tento gel čistící prostředek H2O Plus, který rád využívám, když jsem se potil Veliký obchod nebo použití více make-upu než obvykle, protože je to silnější čistící prostředek než Clinique, stejně jako moje dohoda s cítí velmi čistý po jeho využití). Pak budu mokré čisté prací tkaniny s teplou vodou, stejně jako ji využít, aby se odstranil, co zůstane na mé tváři, než znovu střílí vodou.

REKLAMA

Jdeme s velkým obchodem žínků v našem domě, lol!

Dovolte mi pochopit, co je vaše rutina pro mytí obličeje, holka!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *