Pirát Karen na nových Narsskin Restorativní noční léčba …

Nová Narsskin restorativní noční léčba, $ 85
“Yaaar!” Screeched pirát Karen. “Avast Ye, Matey, je to gel? SHIVEJTE ME TŘEBY, JAKO JSOU JAKO GEL. Kdyby to thar byl lehký problém s hydratačním gelem, pak to projít prkno! Protože to nebude dělat nic pro mě žíznivou kůži.

“Ale blipey! Jsem takový zvědavý kitty. Myslím, že se takhle dotknout, jen abychom viděli přesně, jak se cítí …

REKLAMA

“Dobře mě udeří! Je to tak bohaté, stejně jako hedvábné. Je to lehký jako gel, ale když to pracuji v kůži, cítí se jako olej. Moje moře-otlučená pirátská kůže opravdu cítí baculaté, stejně jako hydratované!

REKLAMA

“Existuje kořist mandle, švestky, stejně jako rýžové otrubové oleje v něm, aby mi krmila kombobuní suchou / mastnou kůži s mastnými kyselinami, stejně jako omegas, stejně jako Ahoy! Tam je mořská řasa (Alaria extrakt) v Thar také, který má snížit vzhled jemných linek, stejně jako vrásky … a chápe, že mám nějaké jemné linie, stejně jako vrásky, har-har.

“Syn sušenky jedle, byl jsem špatný! To je krása kořist. Je to poklad v jar! ”

Příliš chudé stojí skutečný poklad prsa plná pirátského zlata. 0,96-oz. Sklenice Narsskin Restorativní noční léčba je $ 85 (Yaaaar!). Skvělá věc, kterou trochu množství jde dlouhá cesta. Tento bohatý gel-to-olej hydratační krém je navržen tak, aby se snížil vzhled jemných linek, jakož i vrásek, stejně jako zvýšení hladiny vlhkosti kůže. Je to také ne-komedogenní, stejně jako alkohol. Přijetí 20. září na NARS obchody stejně jako na internetu na Narscosmetics.com; 1. října na čítače NARS na oddělení, stejně jako speciální obchody.

Prostě to dobře, ye landlubber.

S Mac Levýk pro měřítko

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *