Bobbi Brown Summerime 2015 Sandy Sandy Nudes Collection

Podívejte se na některé lovelies z nové kolekce Bobbi Brown Sandy Sandy Sbírka, přichází to
Za typických okolností sleduji mimořádně přísnou politiku no-nahoty, pokud jde o písek.

Jinými slovy, nemám rád, že je nahý na písku nebo kolem; nebo, naopak, písčitá stejně jako nahá. Vzhledem k tomu, že nemám rád náklady 20 minut, které se snaží dostat celý písek z míst, kde slunce nemá / ​​nesvítí.

REKLAMA

Nicméně, vidět jako nová letní sbírka 2015 Bobbi Brown, navzdory tomu, že se nazývá Sandy Nudes, nemá opravdu nic společného s tím, že je nahý nebo krytý v písku, moje politika nudísla se nepoužije.

Yup, je to ještě jedna kolekce na téma pláže z bobby, ke kterému chceš surfovat bum říká, “cowabunga, vole!” Jak jste s největší pravděpodobností hádali z názvu, Sandy Nudes nabízí velký problém nahých odstínů – bronzes, béžové, stejně jako hnědé. Ne tunu bláznivých barev.

Sbírka obsahuje omezenou edici neutrální oční kombinace s 12 práškovými očními očními očními stadóly (není zobrazeno přímo zde v těchto obrázcích). Opravdu se dívám dopředu, abych viděl, že osoba, protože všechny odstíny jsou nové (ano!). Také, protože Bobbi má rád bronzers, program existují dvě dohody, stejně jako tělo bronzingu duos (také omezené vydání) v uvolnění, kromě dvou le polishes.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Je to také něco, co nazývá dohodu s mlhou ($ 32, to zamířilo k dlouhodobé linii). Je to dokončovací sprej, stejně jako obsahuje ekologický čaj, heřmánek i okurku. Právě jsem začal s využitím, stejně jako se mi to líbí. Má krásný světelný levandule, stejně jako pelargónovou vůni, stejně jako moje kůže vdechne hydratační vzorec.

Zde jsou některé rychlé fotky Bronzera / Blush Duos, stejně jako laky na nehty …

Bronzer / Blush Compact Duo s antiguou osvětlovacím bronzovým práškem, stejně jako zlatý světelný bronzing prášek, $ 38
Jsem o bronzer / červenat kompaktní duo s antiguou osvětlovacím bronzovým práškem, stejně jako zlatý světelný bronzing prášek. Je to rybaření skončilo, že je můj nový preferovaný bronzer / červenat combo.

Líbí se mi přesně, jak matný zlatý tan bronzing prášek zahřívá můj kůži tón všecky pěkné, stejně jako toasty (ale bez jakéhokoliv typu pomeranče, yay!), Stejně jako je to nádherně jednoduché směsi.

Peachy Pink Blush Antigua vypadá trochu jako Nars orgasmus s měkkým zlatým třpytem. Připomíná mi spoustu Nars Laguna, stejně jako orgasmus Duo, ale věřím, že je to mnohem snazší nosit (zejména pokud máte problémy s pórem, jako jsem dělat!), Od bronzera mate, stejně jako červenat není Super třpytnictví.

REKLAMA

Můžete také smíchat dva dohromady, mimochodem. Udělal jsem to, stejně jako já věřím, že to vypadá spíše přirozeně.

Bronzer / Blush Compact Duo s antiguou osvětlovacím bronzovým práškem, stejně jako zlatý světelný bronzing prášek

Bobbi Brown Sandy Sandy Nedes nehty polishes v nahé (vlevo) stejně jako nahý (vpravo), $ 15
Co se týče drápů, jsem byl opravdu do modré, stejně jako ekologicky šetrné laky Paw v poslední době, takže tyto světle růžové i bledé broskvové odstíny neříkají mé jméno … ale já jsem udělal Quickie Swatch jak na mém v současné době chlupatý TOES (TMI!), Stejně jako plynule, stejně jako bez pruhů, z toho, co stojí za to. S největší pravděpodobností požadavek dva nebo tři vrstvy pro plnou neprůhlednost.

Bobbi hnědá písečná nudes nehty leštidla v nahé (vlevo) stejně jako nahý (vpravo)
Budu hrát s těmito stejně jako další produkty z této sbírky v následujících dnech. Udržujte své oči loupané pro sbírku Bobbiho Summertime 2015, když se zobrazí na bobbi hnědé čítače, stejně jako na internetu příští měsíc.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *