Paul & Joe hydratování Nadace Primer S: Užitečné hydratace s nebeskou vůní

Paul & Joe Moisturizing Foundation Primer S v 03 Clear ($ 36)

Podle “80s pravopisu Bee Champion / Hip-Hop Group J.J. FAD, “S” je pro Super, a “U” je pro jedinečné. “P” je pro dokonalost, a víte, že jsme šílenci …

Je to první část – část “S” pro velmi – to platí i pro nový $ 36 Paul & Joe MoSturing Foundation Primer S, protože Dang, pokud toto věci necítí velmi dobře!

REKLAMA

Je to, jak si představuji, že by to mělo být, aby otevřel dveře do Penthouse Suite Suite Ritz-Carlton Paříž, když oblak Chanel Coco Mademoiselle smíšené s voňavým oranžovým květem šampon a luxusní baby prášek Wafts Out …

Gimme sekundu, protože musím vzít další čichat, Aah!

Paul & Joe hydratační základy Primer S v 03 jasných

Jeden ze dvou nových obličejových primerů přijíždějících do tří odstínů online a v Paul & Joe čítače příští měsíc, hydratační nadace Primer S je mnohem více “chillixe” jeden. Kapalný primer, je vyvinut, aby se zvlhčuje, hladké póry – i když ne tak asertivně jako ideální make-up primer, další nový P & J primer – a připravit pokožku pro nadaci.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

S tímto náležitým primerem je hlavní zvlhčující hlášení skutečným názvem hry, protože zahrnuje dva typy hyaluronátu sodného, ​​spolu s hydrolyzovanou kyselinou hyaluronovou, extrakty meruňky a bílé lilie a oranžová květinová voda. Pro malou lustous-ness, vzorec také zahrnuje šampaňské perlu.

Myslím, že je to docela dobrý základní nátěr, ale líbí se mi to především pro vlhkost a vůni (která miluji). Dosáhla bych za to, když ty dvě věci pro mě byly mnohem důležitější než pórové vyhlazení … protože to není jeho síla.

Paul & Joe Moisturizing Foundation Primer S v 03 Vymazat oba neopakovaně (vlevo) a smíchán (vpravo)

REKLAMA

Podívejte se na to příští měsíc online a v Paul & Joe čítači ve třech odstínech – 01 růžová, aby pomohl pokožce vypadat jasněji a jasnější, 02 oranžová do vhodného nerovný kožní tón a 03 čirý pro záře a světelný povrch.

Cena: $ 36 každý, dostupný ve třech odstínech
Dostupnost: Pokračování srpna do Paul & Joe čítače a online
Make-up a Charm Blog Hodnocení: B

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *