Nezařazené: Body Shop Color Crush Laka na nehty v # 730 Almond Kiss

Opakující se série na tomto blogu bude předvést produkty v mém skladě, že jsem ještě zkusit (Spoiler Alert: Velký problém lyžování na nehty). Nejprve v této sérii bude tělesný obchod barva rozdrtit lak na nehty v # 730 mandle polibek. Byl jsem to někdy zvažovat, že tělo shop lak na nehty na nehty zavedená v říjnu, takže jsem zahrnula do mého vánočního přání, stejně jako to dostal do mého vánočního punčocha.

Tělo shop barva rozdrtit lak na nehty v # 730 Amond polibek

Je k dispozici v 6,8 ml, stejně jako v maloobchodech za $ 6. Byla to dlouho, když přichází pro tělo obchod, aby zavedl laky na nehty do jejich make-upu. Nabízejí cokoliv z bb krémů na zvýrazňovače na rty skvrny – v jejich kosmetické linii byl naprosto prostor, zejména s popularitou laku na nehty v posledních několika letech (lak na nehty skončil, že je položka recese důkaz, nahrazující rtěnku jako levný pick-me-up). Tento vzorec prohlašuje být “milujícím na nehty” se zahrnutím marula oleje. Je to 100% vegan, stejně jako ve Francii. Nikdy si vzpomínám, že si všiml dalšího laku na nehty ve Francii, budu muset zkontrolovat skrýš.

Body shop barva rozdrtit lak na nehty v # 730 Amond polibek štětec stejně jako použitý na nehty
Zde se zobrazuje přímo zde se 2 nátěry laku na nehty, žádný špičkový nátěr (budu se snažit předvést všechny vzory na nehty na tomto blogu bez vrchního nátěru, aby se zajistilo, že můžete vidět lak ve svém přirozeném stavu). Má slušný vyzařování sama, stejně jako typ vzorce, které samoúrovňové. Vzorec platí hladce stejně jako rovnoměrně – mohu rychle dostat pryč s 1 kabátem. Štětec je relativně bazický – ne tak velký nebo úzký. Zažil jsem žádnou myšlenku smrštění, když jsem použil svůj normální vrchní nátěnat (poznámka právě tady o čase sušení – tělo obchod lak na nehty prohlašuje, že je rychlé sušení, nicméně zvažovat, že jsem vždy využíván mé posm super-rychlé sušení vrchního nátěru, nemohu skutečně mluvit s tímto tvrzením). Stín je měkká béžová, s menším růžovým podtónem, který věřím, že bude pracovat na teplém i úžasném pleťových tónech. Je to úplně práce správný stín, který je stylový, pokud ne poněkud nudný.

Použil jsem tento lak na nehty po dobu 7 dnů (můj normální cyklus opotřebení laku na nehty), stejně jako zažil nějaký nápad na myšlenku, stejně jako malý čip na mém ideálním palci, ale žádný hlavní štěpení nebo peeling. Jeden z negativů s tímto lakem na nehty je problém “FAT CAP”: víčko je přesně stejným průměrem jako láhev polštáře. Chápu, že to vypadá hladce na polici, ale tuková čepice dráždí držet při použití polštiny. Většina značek s tukovými čepičkami má nyní skrytý tenčí čepici pod (viz Illamasqua, Marc Jacobs, Sephora Formula X), aby to kompenzovalo. Ostatní nepříznivé o tomto laku na nehty je cena – na 6 dolarů za 6,8 ml, je to mnohem důležitější na ml než typický kosmetický salon polishes jako Essie, stejně jako OPI, které jsou oba 15ml, stejně jako maloobchodní i maloobchodní pořadiště za přibližně 10 dolarů. To indikuje, že tělo shop lak na nehty stojí 0,88 dolarů na ml, ve srovnání s $ 0,67 pro ESSIE nebo OPI. Pokud je však pro vás zásadní, není to zásadní, není to zásadní, není to strmá prémie. Nejsem obtěžován malou velikostí láhve na 6,8 ml, jen ukazuje, že můžu vyzkoušet více odstínů. Body Shop často má prodej jak v obchodě, stejně jako on-line, takže stojí za to čekat na prodej.

Profesionálové:
· Lesklý na vlastní pěst
· Samostatný vzorec
· Opaque v 1 srsti
· Dlouhá nošení, odolný proti čipům

Nevýhody:
· Tuková čepice
Vyšší náklady na ml

Stash hodnota: 7/10

Omlouvám se za méně než dokonalé fotky, pracuji na mém osvětlení stejně jako pozadí pro obrázky produktu. V nadcházejících týdnech musí být posílení.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Těleso obchod lak na nehty v dostalého týdne Blueslastil jsem použil tělo obchod barvy rozdrtit lak na nehty v # 620 dostal blues, který jsem dostal během make-up 50% slevu na prodej zpět v květnu. To obvykle maloobchodní za 8 dolarů za 6,8 ml láhev. Udělal jsem hodnocení na barvu rozdrcené laky na nehty, jako jeden …
9. srpna 2016In “krása”

Body Shop Canada Flash prodej: 50% sleva na makeupwhile Dostal moji ranní kávu dnes ráno, šel jsem blízký od obchodu Body Shop Store, stejně jako zjištěn, že je zde flash prodej pro 50% slevu na make-upu. To zahrnuje make-up, štětce, laky na nehty, stejně jako i makeup a polské odstraňovače! * povzdech * stejně jako to, co je závislý na make-upu? Ještě jsem nic nedostal …
11. května 2016In “krása”

Body Shop Flash Prodej, stejně jako vůle HAGENTHIS publikovat je SOOOOO pozdě. Zveřejněn jsem o produktu Body Shop Flash Zpět 11. května – to byl someday prodej za 50% slevu na make-up. Dostávám make-up produkty, které přesné SAMDen se však nedostal k publikování až do teď … jen o 6 týdnů později!
24. června 2016 ‘krása “

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *