Unsung Makeup Heroes: Chanel Mat Taupe je Dope! Chanel Stylo Yeux Odolná vůči vodě Dlouhý trvalý oční linky v Mat Taupe

Co je to neohrožený make-up Hero? Pro mě je to obvykle podceňované make-up Morsel, dlouhodobý sběrný produkt, který scoot pod radarovou obrazovkou mnoha make-up nadšenců, ale rutinně skály mého světa. Dlouho běžící série Unsung Heroes nabízí několik mých oblíbených.

Kdo jsem? Co jsi udělal s Karenem? Co se mi děje? Nechápu, proč – zda nějaká jiná entita obklopovala své tělo – ale máme významně transformační okamžik s Eyeliner Ideální, zejména hnědé oční linky.

Vlastně chápu, proč … v poslední době, kdykoliv se podívám do zrcadla, cítím se, že moje oči vypadají ještě mnohem vyčerpávající než obvykle, stejně jako černá vložka ho zhoršuje. Ironicky jsem využil na téměř výhradně používat černou vložku, stejně jako se mi líbil.

REKLAMA

Pak jsem našel tmavě hnědou makovou kávu.

Mysli foukané.

Vyplnil stejný požadavek, že černé vložky naplněné – produkující silnější lashovou základnu, větší vypadající víčka, definující tvar mých očí – nicméně nevypadalo jako drsné.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Takže … Právě jsem přišel na to, že i lehčí odstíny než hnědé, jako Taupe, mohou fungovat taky taky. stejně jako Taupe. Je. Dope.

Jsem neuvěřitelně v tom s tímto vložkou ve výši 33 dolarů z Chanel Le Stylo Yeux Line s názvem Mat Taupe, což je – překvapení! – Matný Taupe. Stejně jako mac káva, nemá červené podtóny, ale je to poněkud lehčí, stejně jako méně šedá.

Když ho nosím na těsné linii, stejně jako po mých řasách, to dělá všechny velké věci – definuje mé oči, dělá mé řasy vypadat tlustší, atd. – Je to však ještě méně extrémní než tmavě hnědá.

Po celá léta jsem pooh-poohed pojem používat hnědé vložky, protože jsem věřil, že je únavný (“Proč nosit hnědý, když byste mohli nosit černou?”), Nicméně teď to. Teď už vím.

Opět se chisy teigane tě opět (v tuto chvíli jsem trochu spotřebován), nicméně pro její make-up v její kuchařské kuchařské kuchařské knihy, často používá světle hnědý nebo taupe liner, stejně jako mnohem víc, na který se dívám Její pics v knize, mnohem víc uvidím, proč Mat Taupe funguje tak dobře. Jemně definuje oči bez výroby jakéhokoliv typu extrémních linek.

I Dunno Pokud jste někdy pokusili používat Taupe liner nebo světle hnědý, ale věřím, že byste měli, zejména to od Chanel, protože je to dobré.

REKLAMA

Viva La Taupe Liner!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *