ESTÉE LAULER Dvoulůžkový ponore Dive Dive: Dvojité oblečení Nude Water Fresh Makeup SPF 30

Když máte dostatek oleje na svém řešení s smažitým masem, stejně jako různé bramborové výrobky, stejně jako některé
Co je hluboký ponor? Jsem rád, že jste se zeptal! Je to nová série, ve které hodnotím spoustu Estée Lauder Dvojité produkty z jejich dlouhodobé sbírky. Zjistíme, co je dobré! ?

Zpátky v den (jako, když lidé přinesli pagery, stejně jako nebyli to, co se snaží být ironický o tom, stejně jako vousy na bokovce nebyla všudypřítomná), moje kůže byla ropná slick City. Teď, moje dohoda s bydlištěm v rustikální vesničce zvaný oh tak suchý, že to bolí, i když to uvidí svůj bývalý domov každý, když za chvíli.

To dělá to, protože nemá nic lepšího? Nebo to dělá to, protože je věří, že je to legrační (haha!) Chcete-li mě trápit? Nebo, možná to jen jde, protože je to horké.

REKLAMA

Estée Lauder Dvojité oblečení Nude Water Fresh Makeup SPF 30 ($ 42 pro 1-oz. Láhev)

Před pár týdny, během buchovně horkého týdne v novato, když můj čelo vytvořil dostatečné mazivo, aby smažilo celé kuře, bylo to odstranit, že jsem potřeboval modifikaci mé nadační hry mnohem lépe řešit s teplem. Naštěstí Double Wear Dream Team přes v Estée Lauder vařil dvojitou opotřebovanou nahou vodu čerstvý make-up SPF 30, bez oleje, stejně jako olej-ovládající kapalný základ, který je lehký (je to rouno jako základ séra), stejně jako dlouho -trvalý.

“Skutečná kůže bezchybná. Originální ochrana. 24-hodinový pobyt. Vodní světlo. Tato tekutina, dlouhotrvající make-up cítí, že nemáte nic. Pohodlně se pohybuje s kůží. Vypadá čerstvý, přírodní, zdravý, dokonce tónovaný. S SPF 30, stejně jako antioxidanty, je to vaše nepozorovatelná obrana proti poškození životního prostředí z UV paprsků, jakož i znečištění. Okamžitě i neustále hydráty s vlhkostí komplexu z červených ovocných extraktů, včetně melounu, osiva Lychee, stejně jako jablko. V odstínech pro všechny Skinty. ”

– Esteelauder.com.

Zpátky v mém mém mém rozkvětu, jedinou skutečnou metodou uzamčení vyzařování byla s těžkou vrstvou matné, caked-on make-up, ale je to zcela jiný příběh. Teď není důvod, proč ropy-náchylné peeps nemůže získat pohodlnou ochranu, která se cítí, jako by neměli nic.

Med bronz je poměrně spot-on zápas pro mac nc42 kůži.

Nejen, že je to hladké póry, stejně jako i ven pihy, pigmentace, stejně jako vady, nicméně saténový povrch vypadá proutí, stejně jako skutečný, místo aby se objevil jako kůže, která je dusil pod silnou vrstvou spacklé pasty, stejně jako SPF dělá to ideální pro letní dny.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Používám to v medovém bronzu.

Ingredience
Aktivní složky: oktinoxate 5,0%, oxid titaničitý 3,1%, oxid zinečnatý 2,2% ingredience: voda aqua eu, methyl trimethikon, fenyl trimethikon, oxid křemičitý, butyloctyl salicylát, dimethikon, neopentylglykolový diheptanoát, C12-15 alkylbolzoát, butylenglykol, Dimethikon silylát, lauryl PEG-9 polydimethylsiloxyethyl dimethikon, ethylhexylpalmite, glycerin, polysilikon-11, extrakt z chinensis chinensis, pEG-10 dimethikon, laminaria saccharina extrakt, polyglutamová kyselina, čočka esculenta (čočka) ovoce extrakt, pyrus Malus (Apple) ovoce Extrakt, termus termofillu ferment, citrulus vulgaris (meloun) ovocný extrakt, hyaluronát sodný, laktát sodný, chlorid sodný, glycinový soja (sójový) protein, tokoferyl acetát, stearát zinečnatý, kaprylylglykol, sodík, pca, lecitin, dimethicone / pEG-10 / 15 CrossPolymer, trimethylsiloxysilikát, laureth-7, triethylcitrát, triethoxycaprylsilan, hexylenglykol, hexylenglykol, oxid křemičitý dimethyl silylát, disterdimonium hectorit, chlorid vápenatý, chlorid vápenatý iUM dehydroacetate, draselný sorbát, hořčík hliníkový křemičitan, xanthanová guma, dextrin, disodný EDTA, bht, fenoxyethanol, [+/- oxid titaničitý (ci 77891), oxidy železa (CI 77492), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77491); \ t CI 77499)]

Existují čtyři lehké odstíny, pět média, stejně jako tři hluboké, stejně jako ten, který nosím, je med bronz, což je nejtmavší ze středních odstínů.

Double wear nude Water Fresh may not be as Fenty as other foundations, however I believe there are sufficient options for many people to discover a match.

Estée Lauder double wear nude Water Fresh makeup SPF 30 is similar to these serum-style foundations…

Shiseido Synchro Skin long lasting liquid foundation broad Spectrum SPF 20: double wear Water Fresh nude has a larger color choice as well as much better oil control.

Diorskin nude Air Serum Foundation: double wear is much more matte than the Dior as well as has somewhat much more coverage. however Dior is a much better option for dry skin.

MAC studio Waterweight SPF 30 Foundation: double wear has considerably much more coverage; the MAC one, like Diorskin Nude, is much better for dry skin.

REKLAMA

I’m into it, as well as duriNG další teplá vlna, budu ho používat s koketními, flippy létá šaty. Bude to mnohem pohodlnější než straškovná podprsenka – to je jisté!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *