Oční stíny / oční linky / Eye Primer: Jaké jsou vaše současné favační produkty?

Fave eyeshadow v tuto chvíli: Chanel les bémiží Zdravý záře přírodní oční stíny palety
*** Alert *** Nosy nudle tady. Mám rád slyšení o tom, co ostatní lidé jsou … protože jsem takový nosní nudle! Právě tady jsou moje předkládaná preferovaná oční stíny, oční linky, stejně jako oční primer. Jaké jsou vaše?

-> oční stíny

Kdykoliv nosím Chanel Les Béžela zdravá záře přírodní oční stíny kombinace v médiu, které jsem dělal hodně v poslední době, dostávám komplimenty, což je trochu divné pro mě, protože to není fantastická kombinace vůbec, nicméně hej, Vezmu to!

REKLAMA

Je to rozrušená kombinace nude nude oční stíny v jejich dlouhodobé linii, stejně jako má pár matných chladných tónovaných hnědých, třpytivé béžové, stejně jako třpytivé zlato, stejně jako matný off-black (tam jsou také dva Jiné jen nedávno přidané verze ve světle i tmě).

Líbí se mi přesně, jak to je také nekomplikované, stejně jako to mohu jen dát na své víčky, stejně jako jít (hnědý v záhybu, černý až linku, stejně jako béžová k zvýraznění). I když to nevypadá revoluční nebo jedinečné, je to nádherné, stejně jako jedinečně skvělé. Prášky jsou senzační měkké, stejně jako míchání není ani nic.

-> oční linky

Mac káva! Řekněte vám, Tatiana, protože mi nechat pochopit, že káva záhadně se znovu objevil na webových stránkách Mac někdy v posledních několika týdnech. Mohu nebo nemusíte stáhl spoušť na hůl nebo dva … nebo pět. Lol. Vážně je to nejlepší hnědá vložka chápaná. Není to tak dobře červené nebo oranžové nebo stejně jako něco, opravdu, stejně jako to trvá na vodní linii, aniž by moje oči vody.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

-> Eye Primer

Mac Prep + Primer 24 hodin prodlužuje oční základna.

Je to prostě dobré!

Oh, stejně jako kdybyste chtěli získat nějaké recy pro obočí / lash / rty produkty, zkontrolujte komentáře k tomuto dalšímu příspěvku, ale musím vás varovat – možná budete odejít s touhou výpisem asi dvě míle dlouhé. Jen říkam. V těchto komentářech je tolik kop- @ ss rec. Byl jsi varován.

REKLAMA

Jaké jsou vaše současné preferované oční stíny, oční linky, stejně jako oční primer?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *