Proč ano, budete požadavek vrátit bitový batoh

, ona nebo nemá kočičí jídlo?
Je to 1994? Používáme Doc Martens, květinové černé šaty, stejně jako Revlon Raisin Rage? Viděl nějaký jedinec můj Nirvana CD? Promiň, na sekundu tam jsem mohl přísahat, že jsme si vzali horký čas time tvůrce zpět do mého pozdního dospívajícího, což bylo, když bit černý batoh byl nesporný královna všech doplňků.

Věřte tomu nebo ne, dostatek času pro ně prošel k závěsu zpátky do stylu. Je to jen otázka času předtím, než odvolací bohyně obnovují tenké obočí tužku, ale to je diskuse ještě jeden den.

REKLAMA

Používám tento malý černý nylon jeden, který jsem se dostal na cíl prakticky kdekoli v poslední době, stejně jako ya pochopit co? Nemůžu však pomoci, proč jsem kdy přestal přinést trochu černý batoh, protože jsou to skvělé.

Tenhle je z nového dne, stejně jako je to rozpočet přátelský $ 19.99. Nylon je peří lehký, takže nejsem tahání kolem tří dalších liber kabelky, stejně jako je to obrovské buuuuuuUUSUST, což je dostačující držet holé potřeby. (Rozumíte mi; Jestli je šance na to, že to bude mít tašku, absolutně to udělám.) To je nejlepší velikost.

Líbí se mi, že nylon není příliš lesklý.
To nejlepší ze všeho, moje ruce zůstávají zdarma, takže můžu nabít Coywolf v okamžiku, kdy moment, nebo pet a projíždějící koťátko.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ale počkejte, tento konkrétní taška se rovněž rychle převádí na tašku. Stačí vytáhnout popruhy nahoru nahoře!

Převádí k cross-tělové kabelky ve třech, dva, jeden …
A stejně tak máš křížovou kabelku
Pokud je černý nylon také vintage pro vás, zkontrolujte, zda místo toho zkontrolujte černobílý pruhovaný pruhovaný. Přišel jsem to blízko k tomu, abychom to vybírali, protože má menší vibrovanou atmosféru J.CREW. Světle růžová je rovněž poměrně rozkošný (ale s největší pravděpodobností vyzvedne mnohem více nečistot), stejně jako jasně modrá, stejně jako kanárka žlutá.

Někteří recenzenti na cílovém webu uvádějí, že zip dostane uvízl, stejně jako jo, napadlo mi, kdy když jsem strčil jeden stejně mnoho věcí uvnitř. Byla to jednoduchá oprava. Pomalu jsem vytáhl zip zpět do výchozí polohy, stejně jako zuby sklouzlo zpět na místo. Věřím, jak dlouho, dokud nebudete tlačit maximální kapacitu, budete v pořádku.

Dostávám to obecně, abych se mnou vzal na hřiště, stejně jako obě ruce bezplatné hrát s Connorem. Necítím se pohodlně opouštět mou kabelku na stole nebo lavičce, kterou momie dělají právě tady po celou dobu, ale já ugh, prostě nemůžu. Cítím se bezpečněji s mým rozpočtem, stejně jako telefon fyzicky na svém těle. Vypadal jsem online na Marshalls stejně jako na T.J. MAXX, stejně jako tento cílový taška byla nejsvětlejší a nejméně drahá volba handsfree, kterou jsem našel. To zapadá do mé peněženky, telefonu, tajemství, stejně jako pouzdro pro Connor’s Cestovní nočník, stejně jako pak jsem normálně přivedl svou láhev s vodou v samostatném sáčku spolu s občerstvením.

Mnohem víc, co jsem využil, mnohem víc, co se mi líbí, stejně jako to rychle skončí, že je můj jít “všechno” taška. Použil jsem všechno minulý víkend na mém narozeninám, stejně jako to bylo tak velké, že oběma rukama nabídl dělat věci, jako jsou výběry květiny, hřeben na pláži pro skořápky, stejně jako stoupání strmých skal.

Jednoho dne, můžu se rozplynout mnohem více jemnější verzi, jako je tento neopren jeden od Dagne Dover, nebo to opravdu rozkošný jeden podle jediné společnosti, která má velký přehled velkých recenzí, ale to je nyní vynikající.

REKLAMA

Už jsi někdy, nebo teď, přineste trochu černého batohu?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *