Ilia potřebná paleta oční stíny v úžasném nude

Ilia potřebná paleta oční stíny v úžasném nahá
Zajímalo by mě … v jakém bodě v historii se slovo “Cool” změnilo na způsob, jak říci, že se vám něco líbilo?

“Keanu Reeves vás požádal, abyste si ho vzali? To je hustý.”

REKLAMA

“Počkej, přijal jste pátou kočku? TAK HUSTÝ!”

“Jak úžasné je, že Ilia Eyeshadow palette?”

Cue Segue do dnešního hodnocení!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ilia Amazing Nudes Paleta je docela úžasná – jak z hlediska barevné teploty a jak úžasné je použít – a to je vše o eyybrých očích.

Dodává se se šesti mírně pigmentovaným práškovým stínem. Dostaneš:

Matný nahý béžový

Třpytivý bronz-taupe

Matný levandule šedá

Matný úžasný hnědý

Matný Burgundsko

Třpytivý tmavý zlatý fialový

Ilia se zabalila všechno ve velmi elegantním, ale jednoduchém, moderně vypadající bílý případ se zrcadlem.

Ilia potřebovala paletu oční stíny v úžasném nahý, vzrůstala na mou kůži (jsem NC42 v Mac)
Za prvé, tyto stíny směšují, jako by to naznačují! Žádné extrémní linie zde. Dělám pár škůdců s kuželým mícháním kartáčem a jsem dobrý jít.

Dále je z nich sotva jakýkoliv spad a čas opotřebení je docela dobré. Po dlouhém dni uvidím jen drobné rýhování na víčkách. My víka jsou suché, mimochodem, takže normálně přeskočí primer.

Je to mnohem přirozenější vzhled a dokonale v souladu s estetickými estetickými Ilia’s Laid-Back. Hádám, že Ilia záměrně vytvořila pigmenty být jen mírně pundy, což oceňuji, když chci jen něco na mých víkách, a nemám v plánu brát fotky (více na tom za sekundu).

Pokud si vezmete radost in nošení barvy, ale jako oko vypadá, že definuje a zvýrazňují své víčka, aniž bych křičel “Jsem zřejmý,” bude pravděpodobně taky taky. Myslím, že fanoušci klinických čtyřkolek – které mají velmi podobnou atmosféru – budou do něj. Je to celkem errands-práce-každodenní kus.

Se všemi, které říkalo, nejsem fanouškem způsobu, jakým toto paletové fotografie. Stíny prostě nepopují fotky, jako je upřímná krása, která je společně paleta (můj současný go-to).

Druhý den jsem si vzal pár snímků očních očních hodinek, a když jsem je viděl v reálném životě, vypadal jsem, že jsem sotva na sobě každý oční make-up v pics. Na jejich vlastní, stíny nesmí být živý, aby zvládly flash fotografování na mou kůži, pokud nedělám podvod, abych zesiloval pigmenty, stejně jako vrstvením základního základního nátěru pod nimi a pomocí mokrého očního stroje.

REKLAMA

Spodní řádek? Líbí se mi to. This palette is charming for casual makeup and everyday eye looks, but IMHO it’s not really for special occasions. Mind you, I think it’s purposefully created that way, so I say choose it if wearable, everyday eyeshadow is your thing.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *