Očníko Cocoa Edit: Long-nošení tekuté vložky balené s pigmentem!

Předpokládám, že nejsem jediný člověk, který věří, kdo domnívá, že ocako kakao editovat tekutý vložku (22 USD) je vše, co je nabízeno ve všech typických strašidel (včetně Ulty, kde jsem se právě přidal na seznam oznámení o doplňování ). Bah! Přesto. Super. DOBRÝ.

Je to bohatá, intenzivní, tmavá čokoláda hnědá s lesklým povrchem, stejně jako dlouhotrvající vzorec, který jen pokračuje. Můžu nosit všechno den, stejně jako to nebude převést do mého záhybu nebo rozmazání podél mé dolní linie řas, ale když je čas sundat make-up v noci, rychle se vysune s čisticím prostředkem na bázi oleje.

REKLAMA

Tenký návrh cítil je pro mě dlouhá, abych rychle nakreslil nepřerušovanou čáru od vnitřního až do vnějšího rohu, stejně jako od špičky je flexibilní, mohu flick konce mých linek s extrémně bitovým dramatem. Když jsem udělal, moje vložka je ostrá, stejně jako ostrá s lesklým povrchem.

Je to mnohem mnohem lepší ve srovnání s Clinique Simple Pen Liner v hnědé. Zakoupil jsem ji, zatímco zpětně věřil, že by to bylo stejně jako život, který by se změnil jako černý jednoduchý pero vložku, ale hnědá verze není téměř tak pigmentovaná jako černá, stejně jako to postrádá pobyt moc.

Doufejme, že Ulta vrátí cocoa Edit brzy, stejně jako když oni dělají, kupuji dva!

REKLAMA

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

P.S. Když už mluvíme o věcech na podzim, vezměte thee k obchodníkovi Joe, stejně jako nákup balení nebo dva z těchto roissentských croissantských krutonů, stejně jako pak říci díky mě později.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *