Našel jsem roztomilý, pohodlný podprsenku na výročí Nordstrom! Brooklynská podprsenka podle passionata Chantelle

Našel jsem neuvěřitelně cool podprsenku!
Myslíte si, že dostanete podprsenku online – jeden, který jste nikdy předtím nosili! – Byl by špatný nápad, že?

Možná?

REKLAMA

Ale nakupoval jsem prodej Nordstroma výročí minulý týden pro podprsenku, jen proto, že myslím … Takže spousta zvláštních věcí se stalo vaše tělo poté, co máte dítě. Všechno se posouvá kolem, takže vaše staré pre-baby oblečení nespadá stejně, ale to je další příběh pro další den …

Každopádně jsem se snažil najít podprsenku, abych nahradil nějaké podprsenky, které se už nehodí, a viděl jsem, že tohle, Brooklynská podprsenka podle Passionata Chantelle, Hella Pětihvězdičkové recenze.

Brooklynská podprsenka je normálně $ 55, ale v současné době na prodej za 35 dolarů, takže jsem si myslel, proč ne? Pokud to nefunguje, je vždy, že úžasná politika návratu! Také mám zkušenosti s linií Chantelle Bra.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tři barvy na prodej
Francouzský výrobce spodní prádlo Chantelle byl asi mnohem více než 100 let. Jednoho dne jsem je našel, když jsem šel do Nordstromu, abych dostal nějaké podprsenky poté, co moje tajná podprsenka Victoria rozpadla (ty věci ne trvá mnohem více než několik měsíců). Zeptal jsem se prodejního spolupracovníků doporučit podprsenku, která by naposledy, žádný vtip, “navždy, nebo dokud Kardashiani odjeli,” a doporučila Chantelle. Nyní mám tři Chantelle Bras, a miluji je. Jsou pohodlné a trvaly navždy (zatím), ale jsou neuvěřitelně drahé, i když, stejně jako v cenovém rozpětí $ 80 (!!!), takže se vždy snažím dostat můj v prodeji.

Je to stále hodně zaplatit za podprsenku, ale říkám si, že to víš, každý den nosíš podprsenku, každý den, a musíte dostat jeden, kdo trvá a hodí se dobře.

Protože passionata je sub-značka Chantelle, doufal jsem, že jejich podprsenky by bylo dobré.

Na základě této Brooklynovy podprsenky? Člověk, to je to dobré. Zatím. Ty nordstrom recenzentské dámy to správně!

Nezapomeňte, že včera dorazil do pošty, takže jsem ho jen několik hodin nosil, ale vejde se k velikosti, a je to bláznivé pohodlné. Popruhy se do ramen nevykopávají a šálky do mé kůže neřezávají.

Mám rád měkký materiál, krajka (není to svědivý, yay!) A mají jen ideální množství polstrování. Jsou polstrované, ale nejsou tak polstrované, že moje prsa se cítí neuvěřitelně křupavá.

Tak hezká, babes!

Myslím, že je to taky hezké. Moje podprsenka situace byla v minulém roce Dire … jako, mimo anti-roztomilé. A jsem připraven být znovu roztomilý.

REKLAMA

Brooklyn přichází ve velkém rozsahu velikostí, a tam jsou tři barvy na prodej – horká růžová, černá a nahá. Pokud jsou něco jako moje Chantelle Bras, musí držet rok po celá léta. Podívejte se na to, pokud můžete, a nezapomeňte, že prodej trvá pouze 6. srpna.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *