Jaké trendy krásy jste špatný?

mokré n divoké konturové palety v Dulce de Leche ($ 4.99)
Jsem podivně zvědavá kočka, pokud jde o make-up z jiných lidí, a jedna věc, kterou jsem v poslední době přemýšlel, je … jak se tam vynikající, kdo je vynikající na make-upu, jak udělat to, co dělají?

Naučil jsem se nejvíce z toho, že jsem vím z internetu – od Buzzfeed seznamy o make-upu, na blogy, na youtube tutoriály.

REKLAMA

A co trendy? Které z nich jste špatný?

Zde je hlavní trendy krásy, které nemůžu dostat za:

Konturování (příliš komplikované)

Strobing / nadměrné zvýraznění (vypadám příliš mastný)

Overdrawn rty (mám dost přirozeně)

To jsou jen některé z “trendů”, které považuji za obtížné. Ale konturování by mohlo být pro mě nejtěžší. Pokaždé, když vidím článek o tom, jak snadné je kontury, nebo jak kopírovat kardashian styl, nebo které produkty jsou nejlepší pro konturování, okamžitě klikněte.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Myslím, že jsem se snažil přijít na obrysy, protože se poprvé stal populární!

Nedávno jsem si koupil toto duo z mokrého n divokého, protože jsem chtěl zjistit, jestli bych s ním mohl zvládnout konturování, nebo se blíží k zvládnutí konturování, než jsem investoval příliš mnoho peněz. Vzhledem k tomu, že to bylo jen 4,99 dolarů, nemyslel jsem si, že by to bylo příliš mnoho ztrát, pokud věci nefungovaly …

Zvýrazněte nahoře, stín obrysu na dně; Oba jsou zcela matné
Vybrala jsem tuto barvu (Dulce de Leche), protože druhá volba v obchodě byla mnohem teplejší, a já ještě nemám opálení (slunce ještě nešlo v New Yorku).

Pro odkaz, tady je moje non-critinged tvář:

Žádný obrys (prosím omluvte mé holé rameno)

REKLAMA

A tady je stejná strana mé tváře po následujících pokynech zde a zde (a pomocí každého druhého tipu o konturování vím).

Pomocí mého ucha jako průvodce jsem aplikoval obrysový odstín dolů mým Jawline / Cheekbone s šikmým kartáčem a smícháním pro drahý život
Možná je to jen můj proces aplikace, ale nezdá se, že je to tak rozdíl. Nemůžu říct, jestli vlastně aplikujete prášek v pravých místech! Jsem také stále zmatený o tváři …

Takže, milí čtenáři, jaké trendy krásy vás unikly z jednoho důvodu nebo jiného? Máte obrys s produkty prášku nebo smetany? Nebo vůbec ne? Potřebuji další lekci v konturování, než se to znovu pokusíte?

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *