Sobotní surfování, 26, 2022!

Velké ráno k ya. Jaká je vaše katurda? Dobře, doufám. S jakýmkoliv rozvíjejícím se ve světě tento týden jsem vděčný, že jsem v tomto okamžiku, stejně jako cítit bez rizika, protože velké množství lidí nemá teď nejlépe …

Doufám, že váš žaludek je plný kdekoli. Doufám, že se cítíte bezpečný, teplý i obsah, stejně jako doufám, že jste obklopeni lidé, kteří se o vás starají stejně jako vy.

REKLAMA

Snažím se udržet MBB světlo, stejně jako jasné, protože, protože jsem ještě více do dospělosti (* Ahem *), všechny otázky reálného světa se cítí těžší i těžší, stejně jako moje naděje je, že MBB může Vždy být krátkodobý úkryt před obrovskými děsem – místo, které cítí bez rizika, aby jen žertoval na věcech, které nám přinášejí radost, ať už je to make-up, kočky nebo popová kultura. Doufám, že se vždycky cítíte skvěle, když navštívíte.

Ale jak jste velmi dobře dobře v některých případech, v některých případech skutečný svět zasáhne.

Na této poznámce, Ahoj znovu. Oh, předpoklad, co? Tato žena se dnes vrátí do Sephora, protože jsem se snažil o několika nových věcech, které jsem včera koupil, stejně jako oni vypadali Funky … a ne skvělým způsobem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ilia velmi sérový kožní odstín vypadal těžké, stejně jako šedavě ekologicky šetrné na mou kůži (barva, kterou jsem si vybral byl Morgat), Ilia Concealer se zdál jen dotek stejně tlustý, stejně jako Caliliay řasenka odmítla držet lash curl .

Hmm … možná jsem sakeri, než jsem využil. Vše, co chápu, je stále hledat řasenku, korektor, stejně jako kožní odstín, který zpívá mé duši.

Tento týden čtení

Og Charm Ovlivnice? Starověké Egyptské Royalty!

Gwen Stefani má novou linka make-upu.

Pro mé dobré přátele s veletržními tóny pleti, jsou to údajně nejlepší bronzers pro lehčí děvče, podle make-up umělců.

Vlasy i make-up umělci pracující v operě Atlanta jsou v centru pracovního konfliktu, který by mohl mít rozsáhlé důsledky ve všech průmyslových odvětvích.

Make-up styl euforia je stále něco.

Jak Thierry Mugler trvale změnil svět parfémy.

Miluj mě nějakou Florencie.

Oui.

Požaduji několik tohoto stylu.

Láska láska láska.

Tap tančí intro!

Někdo jiný jako tato videa?

REKLAMA

Mějte prosím vynikající zbytek víkendu!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *