Diamant v hrubém nebo skrytém klenot? Nový Smashbox na skalách Obrázek Op Eye Shadow Luxe kombinace je oba!

Pomocí nového smashboxu na kombinaci skal (42 USD)
V podstatě, pokud krása zloděj vrazil na opevněný diamantový obchod, který také skladoval šperk tónovaný oční stíny, stejně jako pak napsal svou krásu kořist do jedné palety, tato kombinace může vypadat jako nový 28-pan Smashbox na skalách obraz Op oční stíny luxe .

Jasně navrženo tak, aby lákaly s nekonečným očním očním očním očním očním polštářům, stejně jako fotky holografického polštáře – stejně jako smaragd-cut bling, tato omezená edice kombinace je plná pěkného výběru překvapivě složitého šperkovného tónovaných odstínů, které jsou téměř stejně oslňující jako diamanty encrusted diadém.

REKLAMA

Smashbox se baví s dokončením zde, odejde z matného na lesk, aby se třpytil na vysoko lesk mrazu třpytky, pak dokonce přidával undercurrents perle do několika odstínů.

Tam je spousta dohody, které se tady děje, a nicméně Smashbox rukojeti udržet vše společně. Trvalo to víc než rychlý záblesk na pánve, abych pochopil složitost těchto stínů. Musel jsem je dostat na kůži, abychom skutečně viděli jejich prospektivní i schopnosti.

Naštěstí (yay!), Smashbox zahrnoval několik přechodných neutrálních matných béžových, jakož i hnědé odstíny k zemi klenoty, stejně jako je více nositelné, stejně jako to může nebo nemusí, aby mě točily s nárazem jako Julie Andrews v otevíraných scénech hudby.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Přechodové barvy, y’all. Dělají mě zlomit píseň. Nikdy nepodceňujte sílu velké barvy posunu.

Udělal někdo státní diamanty?!

Co se týče účinků z těchto stínů, jo, je tu trochu, avšak s nejtmavšími odstíny, je to jednoduché vyčistit s make-upem.

Navíc, kdo ví? Tyto stíny jsou tak hladké, že dělají začínající míchačky vypadají jako ochucené klady (dobře, víte), takže možná budete mít takový skvělý čas míchání, že si ani nevšimnete.

Cena: $ 42
Dostupnost: Omezené vydání, nabídl nyní na internetu, stejně jako na čítačích Smashboxu
Make-up stejně jako Beauty Blog Hodnocení: A- (mírný spad)

Vypískat! Prší.

Dva dny zpět to bylo 70-něco, stejně jako slunečno. Dnes je to deštivé, stejně jako chladno.

Bluh.

Vítejte na podzim v oblasti Bay, LOL!

Držím na paměti, že se tak bummed jako mladík, když to bude pršet na halloween … Stále jsem šel trik-nebo ošetření samozřejmě. Zůstanu nahoru nahoru, dokud ani deštník začal křečovat můj styl, nebo až jsem se cítil, jako bych se dostal dostatek “dobrých” cukroví, což obvykle znamenalo stávky pope, dum dums, tootsie pops (já jsem byl o Pops) i (Rozumíte tomu) Snickers.

Pokud jsem se týkala, ať už bylo v podstatě plnivo.

REKLAMA

Jaké jsou vaše preferované dárky, aby se dostal na Halloween?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *