Silné pigmenty se lesknou, stejně jako záblesk v mac patentové barvy laku laku

nový mac patentový lak lak v laku
Kdyby nás historie pop kultury naučila cokoliv, je to, že pravdivé hvězdy přicházejí stejně jako jít, avšak make-up vzory se změní, pouze pro návrat znovu v některých budoucích datech jako Halleyho kometa.

(SIDE POZNÁMKA: Mluvím o pravdě TV hvězdy, jsem jediný ten, kdo věřil, že nejbláznivější věc o chuti, že to bylo, že cena za vítězství show byla chuť flave sám?)

REKLAMA

I Digress …

Doufám, že vydání nového mac patentového laku laků (22 USD) signalizuje, že lesklé rty jsou připraveny k tomu, aby se vzali comeback. Zatímco nejsem psychologicky připravený k tomu, abych se vrátil všechny akamoly, které spolu s nimi pryč v časných letech (mrazivý obočí kost, tužky tenké obočí, hip-hejší džíny, stejně jako vrcholy Camisole, AKA My Clubbing uniforma, ha Ha ha!), Jsem mnohem víc, než je připraven na to, aby se znovu vstoupil do limelight.

Tam je 13 odstínů v této nové řadě živých laků na rty, stejně jako Mac vyrazil pigmenty na maximum, takže každý plný pokrytí posunuto rovnoměrně i úplně pokrývá váš polibek. Stejně tak integrovat tenkou, non-lepkavou viskozitu kremessien s vytrvalostem vložky, takže výsledkem je dlouhotrvající, neprůhledný, pohodlný lesk, který zůstává po celé hodiny.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem NC42, stejně jako stín, který nosím spoustu, je hluboké růžové laky, protože střed-of-the-silnice zvýšený tón jde opravdu dobře s hnědým, fialovým, stejně jako zlaté oční stíny, které mám rád nosit tolik.

Byl jsem spousta extatických o lehčích nahých odstínech jako kouzelné zrcadlo, stejně jako laky nahoru – jsou tak extrémně brzy 2000s! – jsou však dotek, stejně jako pastely na mé opálené pokožce nosit sami, takže rád vrství tmavší tužku na rty jako subkultura nebo korku s nimi pro hloubku.

A když nejsem normálně jeden, kdo nosím lesk Greige-levandule, aby běžel úkoly kolem města, dokonce musím přiznat, že světlice fialová vypadá trochu chladná.

Patent potěšení

Kouzelné zrcadlo

Vinyl podzemí

Lakovaná pověst
Latexová láska
Líbí se mi to hodně. Necítí se lepkavou ani neštěstí, stejně jako jen požadavek nejmenšího bitu.

Def zkontrolovat laky nahoru, pokud můžete!

REKLAMA

A vzhledem k tomu, že jsme na toto téma, měli jste za den jít do Maca? Stejně jako oystergirl, nymfeta nebo navzdory? Dotazující mysli chtějí vědět.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *