Sobotní surfování, 26, 2022!

Velké ráno k ya. Jaká je vaše katurda? Dobře, doufám. S jakýmkoliv rozvíjejícím se na světě tento týden, jsem vděčný, že jsem měl jen úkryt, stejně jako pocit bez rizika v tomto okamžiku, protože velké množství lidí nemá takový ideální …

Doufám, že váš žaludek je plný kdekoli. Doufám, že se cítíte bezpečný, teplý i obsah, stejně jako doufám, že jste obklopeni lidé, kteří se o vás starají stejně jako vy.

REKLAMA

Snažím se udržet MBB světlo, stejně jako jasně, protože, protože jsem dodával dodatečně do dospělosti (* Ahem *), všechny skutečné otázky se cítí těžší i těžší, stejně jako moje naděje je, že MBB může vždy Buďte momentální útočiště od obrovských sňatků – místo, které cítí bez rizika, aby jen proslove na věcech, které nám přinášejí radost, ať už je to make-up, kočky nebo popovou kulturu. Doufám, že se vždycky cítíte skvěle, když navštívíte.

Ale jak jste velmi dobře víme, často skutečný svět zasahuje.

Na této poznámce, hej tam znovu. Oh, předpoklad, co? Tato žena se dnes vrátí do Sephora, protože jsem se snažil na několika nových věcech, které jsem včera dostal, stejně jako oni vypadali Funky … a nejsou skvělým způsobem v pohodě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ilia neuvěřitelně sérový pleť odstín vypadal těžce, stejně jako šedavě ekologicky šetrný na mém kůži (barva, kterou jsem si vybral, byl Morgat), Ilia Concealer se zdálo, že je to jen dotek stejně tlustý, stejně jako Caliray Mascara odmítl držet lash curl .

Hmm … možná jsem sakeri, než jsem využil. Vše, co chápu, je stále hledat řasenku, korektor, stejně jako kožní odstín, který zpívá mé duši.

Tento týden čtení

OSOBNÍ ODPOVĚDNOSTI? Starověké Egyptské Royalty!

Gwen Stefani má novou linka make-upu.

Pro mé dobré přátele s veletržními tóny pleti, jsou to údajně nejlepší bronzers pro lehčí děvče, podle make-up umělců.

Vlasy i make-up umělci pracující v operě Atlanta jsou v centru pracovního konfliktu, který by mohl mít rozsáhlé důsledky ve všech průmyslových odvětvích.

Make-up styl euforia je stále něco.

Jak Thierry Mugler trvale změnil svět parfémy.

Miluj mě nějakou Florencie.

Oui.

Požaduji několik tohoto stylu.

Láska láska láska.

Tap tančí intro!

Někdo jiný jako tato videa?

REKLAMA

Mějte prosím vynikající zbytek víkendu!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *