5 věcí, které jsem miloval v poslední době

jen pár věcí, které jsem byl až pozdě
1. Osmminutový přírůstek

Ok, tohle je můj nový trik pro motivaci, když nechci něco udělat – nastavení časovače po dobu osmi minut, a pak se zaměřit na jednu věc za to, že krátký kousek času. Nevím, co to je asi osm minut, ale to je moje sladké místo. Pět je příliš krátký, 10 je příliš dlouhý, ale osm je perfektní, občerstvení velikosti času!

2. Filmový soundtrack “Encanto”

“Encanto” je nový Disney film s hudbou skladatelem a hercem Linem Manuelem Mirandy (můžete rozpoznat jeho jméno z hudebního “Hamilton”). Každopádně je to Connorův nový oblíbený Disney Flick a poslouchá soundtracku ráno, poledne a noc. Hudba je super chytlavá, a přestože jsem vlastně nikdy neviděl film v plném rozsahu, už vím většinu písní texty.

REKLAMA

Také vím, že nemluvíme o Bruno, ne, ne, ne. Nemluvíme o Bruna!

3. Monochromatické oblečení

Ya vědět, četl jsem roky, které nosí stejnou barvu z hlavy k špičce, může dělat drobné ženy vypadat vyšší, a ano, to je jeden velký přínos na nošení monochromatického oblečení. Také se mi to líbí, protože to dělá to mnohem snazší se oblékat ráno! Je hezké nemyslím, že o tom, co jde s tím, co víš?

Chtěl jsem více monochromatických oblečení, takže přemýšlím o přidání některých kombinéza, stejně jako tohle attifty, do mého šatníku (i když nejsem super nadšený na to, abychom se podívali do a ven, když potřebuji Navštivte toaletu).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. Tento snadný muffin recept

Super dobro a lahodný! Poslední týden jsem udělal šarže s čokoládovými lupínky a králem Arthur bezlepkové mouky.

5. Mac Teddy Liner

Je to klasika z nějakého důvodu. Už jste ho navrhl s Mac Satin Taupe? Udělal jsem to dnes, a to bylo slavné.

REKLAMA

Co jsi v poslední době miloval?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *