Veselé Vánoce

Veselé Vánoce!
Veselé Vánoce, můj úžasný přítel! Doufám, že váš žaludek je plný báječný vánoční dobroty, stejně jako doufám, že se cítíte teplé, bez rizika, stejně jako miloval. Pokud letos létáte Solo v letošním roce, dejte nám prodloužit online dovolenou objetí pro vás, stejně jako prosím, pochopte, že je tu někdo k dispozici věřil velké myšlenky pro vás na Štědrý den. Nejsi sám. Connor, Rosie-pozice, stejně jako já vám poslat nejlepší touhy, stejně jako opravdu naděje z bitového města Nanato.

To bylo spíše rok, nemá to? Znovu. Nechápu o tobě, nicméně to všechno “držet na State ‘on” vzal mýtné, stejně jako jsem kolem pocitů kruh letos!

REKLAMA

To. Mě.
Cítil jsem smutek, zoufalství, vyčerpání, srdečně srdečně, stejně jako tolik starostí, ale také jsem se cítil radost, úleva stejně jako naději, zejména během této prázdniny. Oceňuji základy více než kdy jindy – zdraví, bezpečnost, láska, mající střechu nad hlavou, stejně jako jídlo v mém tum. Cokoliv jiného, ​​citovat karty kočičí (chybí vám, kamaráde), je “jen omáčka”. 2021 bylo hluboce pokorné.

Děkuji za to, že jste vždy poskytli důvod usmívat se pokaždé, když navštívíte. Od té doby, co jsem začal tento blog in – počkejte na to – 2007 (!), Řekni vám díky vám za sdílení vašich příběhů, vaše krása doporučení, vaše naděje, vaše obavy, vaše blahopřání, váš čas stejně jako vaše nádherná společnost. Především říkají díky vám za to, že je to hezký člověk na internetu, který se zdá, že skončilo, že je v těchto dnech něco rarity.

Ale ne tady. Nikdy tady. Můžu upřímně uvést, že moje zkušenosti blogování každý den probíhá téměř 15 let, nebyla ošklivá, drobná, škodlivá, nepříznivá na internetovém zážitku, který slyšíme, stejně jako vidět tolik o v dnešní době. Po 14 372 blogových příspěvcích – ano, to je pravda – stále se mi to líbí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem pro tebe tak vděčný, stejně jako pro spojení, které jsme provedli online.

Mějte klidný, stejně jako radostné Vánoce, příteli. Může být váš den veselý, stejně jako jasný. šťastné svátky.

REKLAMA

Posílání tolik lásky!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *